5 KUUMA KLEIDITRENDI sellel suvel

5 KUUMA KLEIDITRENDI sellel suvel

Päikeseline juunikuu on koos kleidikandmise päevaga piduliku avalöögi saanud. Nüüd ei jää muud üle, kui ka järgmised kolm kuud leida nädalas vähemalt mõned korrad, mil endale mõni äge kleit selga tõmmata ja kaunist ilma nautida. Selle suve kleiditrendid näitavad ette ja aitavad teha valikuid, millised kleidid oma garderoobi haarata, ning külvavad sind üle inspiratsiooni ja kirevate ideedega. 

 

Sillerdavad triibud

Triibud on jätkuvalt suve vaieldamatuks lemmikuks ning muudavad iga sündmuse ja suvepäeva hetkega stiilseks. 

Ralph Lauren, Golce & Gabbana

Läbipaistvalt paitav 

Läbipaistvast siidist suvekleidid, dekoratsiooniks peal ilutsemas mõni tikand või pärlid, on käesoleva hooaja üheks mahlakaimaks märksõnaks. Sellist kleiti kandes langeb suur rõhk ka aluspesule, mille disain moodustab pealmise kleidiga haakuva terviku. 

Dolce & Gabbana, Dior 

Meeleolukad mustrid 

Värvikirevad ja vaimukad prindimustrid teevad kleidist meeleoluka suvepäeva superstaari, kes ei poe peitu mitte ühegi pilgu eest. Märksõnaks on värvidemäng ja sümbolitekeel. 

Moschino, Dolce & Gabbana

Lihtsuses peitub võlu 

Minimalistlikud lõiked, õrn naiselikkus ja tagasihoidlikud toonid mõjuvad suvesse kui värske tuuleiil jasmiinipõõsaste rüpes. Selliste kleitide puhul jää ka aksessuaaridega minimalistlikuks ning tuleta endale meelde, et vahel peitub just lihtsuses see kõige õigem võlu. 

Ralph Lauren 

Siidised õiesosinad 

Suvi ja lillelised lendlevad siidkleidid käivad käsikäes ja mõjuvad klassikaliselt veetleva ning naiselikuna. Soeta endale oma siidkleidiga samas toonis ja mustrigammas siidsall ning kanna rätina peas nagu Dolce & Gabbana modellid suvisel moe-show‘l. 

Dolce&Gabbana, Elie Saab

Milline on sinu lemmiksuvekleit?