5 KÜÜNETRENDI, mis sel suvel südameid võidavad

Suvi toob päikest, rõõmu ja värve. Siin on 5 küünetrendi, mis sel suvel südameid võidavad. Vaata ja veendu ise, millised küünetrendid sel suvel pead pöörama panevad.

1. Romantiline kaunitar

Õrn kui muinasjutt, pehme kui vahukomm. See look on malbelt tagasihoidlik ja siiski ajatult stiilne! Pastelsed küüned sobivad igaks olukorraks ning elujuhtumiks.

2. Kõrgklassiiludus

Pööra pale ajaloo hõlma vajunud aristokraatide poole ja võõpa küüned kuninglikult sinivalgeks. Peente mustrite maalimine nõuab küll pisut harjutamist, kuid tulemus on seda väärt!

3. Magusalt kelmikas suvetüdruk

Kellele meeldivad magusad maitsed ja värvikad elamused, peaksid sel suvel oma küünelakivarusid täiendama mahlakate marjatoonidega. Erksad roosad-lillad-punased toonid on sel suvel täielik hitt! 

4. Rokitšikk

Kui sinu hinges möllab enesekindel rokitšikk, unusta tagasihoidlikud värvid ja matid lakid! Metalne sära ja erakordsed värvitoonid naelutavad pilke ning jätavad kustumatu mulje. Suvi on just õige aeg, et teha küüntega midagi tõeliselt kreisit!

5. Futuristlik boheem

Kui värvide virvarrist on kõrini, saab superefektseid tulemusi ka täiesti tavalise valge küünelakiga. Mustriinspiratsiooni võid ammutada nii tulevikuodüsseiadest kui indiaaniprintsessidelt. Täpid, triibud, maalingud – kõik on lubatud!

Testi end ja saa teada, milline stiil sobib sinu iseloomuga.

Testi leiad SIIT.