5 LIHTSAT KOMPONENTI, mis taastavad sinu juuste ilu

4 kommentaari
5 LIHTSAT KOMPONENTI, mis taastavad sinu juuste ilu

Juukseid kahjustada on kerge – värvimine, töötlemine, päike, tuul või hoopis soolane merevesi võivad kiharatele avaldada laastavat mõju. Kuivad ja katkevad juukseotsad, mis on kaotanud oma loomuliku läike, on esmaseks märgiks sellest, et nad vajavad hoolitsust ja ravi. Lisaks kõikidele poelettidel olevatele spetsiaalsetele hooldustoodetele leidub ka naturaalseid komponente, mille abil oma juukseid hellitada.

Majonees

Majonees sisaldab kasulikke koostisosi, mis mõjuvad juuksestruktuurile kui sõõm kevadist värskust, andes neile jõudu ning säramiseks vajalikke toitaineid. Masseeri sõrmeotstega väike kogus majoneesi oma juustesse ning pealaele, lase mõjuda 45 minutit ning pese juuksed nagu tavaliselt. Loputa hoolikalt. Peale pesu pidavat juuksed omandama lendleva, kauni ja läikiva tulemuse. 

Õlu

Õlu, eriti tume õlu, avaldab juustele hämmastavat efekti. Tume õlu sisaldab palju toitaineid, mis aitavad taastada kahjustatud ja kuivade juuste tervise. Esmalt pese juuksed šampooniga nagu tavaliselt ning seejärel piserda märgadesse juustesse õlu. Juuste kuivades kaob õlule iseloomulik lõhn. 

Oliiviõli

Oliiviõli on rikastatud E-vitamiiniga ning antioksüdantidega, mis toidavad juukseid ja mõjuvad neile tervendavalt. Parima tulemuse saavutamiseks lase oliiviõli pliidil soojaks ning seejärel määri kogu juuste pikkuses pähe. Jäta õli pähe kogu ööks, hommikul loputa hoolikalt maha ning juuste kuivades imetle ilusat tulemust. 

Laimimahl

Tänu oma happelisusele sobib laimimahl suurepäraselt kõõmavastaseks vahendiks ning leevendab peanaha sügelust. Ühtlasi aitab ka puhastada juustesse kogunenud ained ning mõjub kui süvahoolduspuhastus. Selleks et tulemus vilja kannaks, loputa oma juukseid kaks korda nädalas laimimahla ning vee seguga. 

Või

Või on järjekordne komponent, mis muudab juuksed läikivaks. Hõõru väike kogus toatemperatuuril olnud võid juustesse, kata pea dušimütsiga ning lase mõjuda kümmekond minutit. Seejärel pese juuksed šampooniga ning loputa hoolikalt. 

 

Allikas: beautyandtips.com