Ilu ja mood

toob sinuni Zalando

5 MOEREEGLIT, MIDA SEL hooajal murda

Buduaar

Pilt: Marianne Kiholane

Kui nii, siis tea, et paljud neist „reeglitest“ on moetrendid tänaseks juba ümber lükanud! Millised on aga need 5 moereeglit, mida võiksid sel hooajal murda?

KEELD TOON TOONIS RIIETUSELE

Kui tegu ei ole just mustaga, siis üldlevinud reegli järgi pole pealaest jalatallani ühte värvitooni riietumine just kõige stiilsem. Sageli peljatakse, et monokroomse riietuse puhul on maitsekuse õhkõrna piiri raske tabada ning hirm sellest üle astuda ei luba kunagi vaid ühes värvis särada.
Sel kevadel võiks aga oma garderoobiuksed julgelt monokroomsusele avada ning soetada vähemalt kolm-neli sama värvi riideeset ja aksessuaari, mida omavahel kombineerida.

Nipp: tooni valimisel lähtu näiteks oma lemmikvärvist, kuna selles tunned end enesekindlalt.

HOIA ERINEVAD MUSTRID ÜKSTEISEST LAHUS
Kas see tundub kõige riskantsem reegel, mida murda? Kuid ometi on see võimalik ja proovimist igati väärt. Kolme või nelja mustrit omavahel oskuslikult kokku miksides võib tulemus olla ääretult põnev ja värskendav.

Nipp: Eri mustreid kombineerides, vali omavahel sobivad toonid. Kindla peale lähed ka siis, kui valid erinevates suurustes mustrid.

ÜKS LOOM KORRAGA
Loomamustrite üle, mis on viimastel aastatel üheks moe juhttrendiks olnud, käib jätkuvalt diskussioon: kas kanda või mitte? Ja kui kanda, siis millist?
Loomamustrisse mähituna on üsna lihtne ületada hea maitse piir. Nüüd on aga aeg seljatada kõik kõhklused, mis puudutavad madu, sebrat või leopardi. Nende kolme vahel vaheline harmoonia on võimalik!

Nipp: Kui kannad korraga erinevaid loomamustreid, siis pane neist üks rohkem domineerima.

KUI LITTER, SIIS PIDU
Terve igaviku on litterkangad kapist välja võetud vaid kõige glamuursemate ürituste jaoks. Nüüd sammub see kõigi pidude aukülaline aga uhkelt nii tänavatel, spordisaalides kui ka kontorites ja seda kõike päise päeva ajal! Moemaailm lihtsalt jumaldab seda kangast ja patt oleks teda vaid pidude jaoks hoida. Kuidas aga kanda litrit igapäevaselt nii, et see liialt pidulikuna ei tunduks? Üks võimalus on litterseelikut kombineerida mõne lihtsa pusa või T-särgiga. Kui aga ülaosa on sädelev, tasakaalustab pidulikkust ideaalselt näiteks üks trendikas paar lõhkiseid teksasid.

Nipp: Litrit igapäevaselt kandes kombineeri seda casual riietega!

KOLM KIREVAT TOONI ON TOO MUCH
Kevade saabudes vajame turgutust ja energialaengut ja selles on erksad värvitoonid asendamatud. Kuigi siiani paljude erksate värvitoonide üheskoos kandmist maitselagedaks peetud, on nüüd aeg see uskumus selja taha jätta ning kanda täpselt seda, mida hing ihkab.
2020. aasta üheks mõjuvõimsamaks moereegliks võib pidada seda, et reegleid pole – seega lase ühel erksal värvikokteilil ka enda garderoob vallutada.

Nipp: Vaata, mis juhtub siis, kui kannad üheskoos neid värve, mida sa tavalisel mitte iial ei kannaks!

Ilu ja mood

toob sinuni Zalando