5 nippi, kuidas oma juukseid kuivatada

Suvi on aeg, kus Sa saad fööni mõneks ajaks unustada. Ka ilueksperdid ja juuksurid soovitavad, et kuivataksid oma juukseid loomulikult nii tihti kui võimalik. Küsimus kõlab aga - mis on kõige kiirem ja tõhusam viis juuste looduslikuks kuivatamiseks? Geniusbeauty annab nõu.

Suvi on aeg, kus Sa saad fööni mõneks ajaks unustada. Ka ilueksperdid ja juuksurid soovitavad, et kuivataksid oma juukseid loomulikult nii tihti kui võimalik. Küsimus kõlab aga – mis on kõige kiirem ja tõhusam viis juuste loomulikuks kuivatamiseks? Geniusbeauty annab nõu.

1. Fööniga kuivatamine on tõepoolest kahjulik, sest soe õhk kuivatab ja kahjustab juukseid. Kasuta parem rätikut, mis imab niiskust väga hästi, vähendamaks aega, mis kulub juuste loomulikuks kuivatamiseks. Rätik peaks olema pehme ja vett imav.

2. Ära kunagi hõõru juukseid rätikuga, sest märg karv on veel habras. Lihtsalt patsuta oma juuksed kuivaks.

3. Kuidas juukseid soengusse seada? Parim viis on kasutada sõrmi ja kvaliteetseid juuksehooldusvahendeid. Veendu, et tõstad juukseid vahepeal juurtest, et teha soengusse seadmine tõhusamaks.

4. Probleemiks pole ka juuste koolutamine ilma föönita. Kasuta juuksenõelu- ja lõkse märgades juustes, loomaks naturaalselt lainelised juuksed.

5. Ära kammi märgi juukseid tavalise harjaga. Kasuta pigem hõredate harjastega harja ja kammi juukseid väga hoolikalt, harutamaks vaid pusad lahti.

 

Anneli Allikas