5 RUMALAT VIGA, mida naised juuksepalsamiga teevad

5 RUMALAT VIGA, mida naised juuksepalsamiga teevad

Juuste pesemisel tuleks kasutada nii šampooni kui ka palsamit ja kuigi tundub, et midagi keerulist siin ei ole, siis tegelikult kasutavad paljud naised juuksepalsamit valesti! Selle tulemusena võivad juuksed hapraks ja nõrgaks muutuda ning nad kaotavad oma sära. Kasutades palsamit õigesti, saavad sinu juuksed sellest tunduvalt rohkem kasu! Allpool toome välja viis suurimat viga, mida naised juuksepalsamit kasutades teevad. 

Juuste pesemisel tuleks kasutada nii šampooni kui ka palsamit ja kuigi tundub, et midagi keerulist siin ei ole, siis tegelikult kasutavad paljud naised juuksepalsamit valesti! Selle tulemusena võivad juuksed hapraks ja nõrgaks muutuda ning nad kaotavad oma sära. Kasutades palsamit õigesti, saavad sinu juuksed sellest tunduvalt rohkem kasu!

Allpool toome välja viis suurimat viga, mida naised juuksepalsamit kasutades teevad. 

1. Sa kasutad juuksepalsamit peale šampooni

Sel teemal on palju vaieldud ja tegelikult tuleks palsamit siiski kasutada enne šampooni. See muudab juuksed kohevamaks! Kõigepealt kanna juustesse palsam, lase mõjuda, pese maha ja seejärel pese pead šampooniga. Ekspertide sõnul tuleks just sellises järjekorras oma juukseid pesta, siis nii saab olla kindel, et sa oled palsami juustest välja pesnud. Kasutades palsamit peale šampooni, ei pesta seda piisavalt hoolikalt välja ja nii muutuvadki juuksed ilmetuks. Parim moodus selles veendumiseks on ise kodus järele proovida!

2. Sa valid palsami sõbrannade soovituste järgi

Iga naise juuksestruktuur on erinev ja palsam, mis sobib sinu sõbrannale, ei pruugi sulle üldse sobida. Katseta erinevaid variante, konsulteeri oma juuksuriga ja leia palsam, mis sobib just täpselt sinu juustega. Vastavalt aastaajale võivad sinu juuksed ka erinevat palsamit vajada.

3. Sa kannad palsamit üle kogu pea 

Juuksepalsamit ei tasu panna juuksejuurtele, vaid juuste otstele ja keskosale. Juuksejuured saavad niiskust peanahast ja seda tasakaalu ei ole vaja palsamiga paigast nihutada. Kui sa tahad kohevaid juukseid ja et juuksed ei hoiaks juurte juurest pead ligi, siis ära palsamit juurtele pane.

4. Sa kasutad šampooni ja palsamit alati koos

Juukseid ei tohiks pesta liiga tihti! Mida harvem, seda parem. Kuid see ei tähenda, et sa palsamit kasutada ei võiks. Kui juuksed on tuhmid ja vajavad rohkem elujõudu, siis kasuta palsamit iga päev, šampooni aga vastavalt vajadusele. 

5. Sa vahetad palsamit, sest oled kuulnud, et juuksed harjuvad ühe ja sama palsamiga ära

Kui sa oled leidnud juuksepalsami, mis sinu juustele ideaalselt sobib, siis ära vaheta seda välja. Sa võid ka kümme aastat ühte ja sama palsamit kasutada. Küll aga tasuks soetada endale kvaliteetne sügavpuhastav šampoon! Pese iga kahe nädala tagant oma juukseid sügavpuhastava šampooniga ja kasuta oma lemmikjuuksetooteid rahus edasi. Nimelt mõjub sügavpuhastav šampoon juustele nagu detox sinu kehale – see puhastab sügavuti ja eemaldab viimsegi mustuse. 

Allikas: sheknows.com