5 salajast ilunippi, mida glamuursed naised kunagi kasutasid

5 kommentaari
5 salajast ilunippi, mida glamuursed naised kunagi kasutasid

Aastasadu on naised katsetanud erinevaid ilunippe ja seda väga lihtsal põhjusel – et olla atraktiivsem ja näha noorem välja. Kui tänapäeval on poodides müügil kõikvõimalikud kallid kreemid ning ilusalongides on võimalik sadu erinevaid kosmeetilisi protseduure võtta, siis näiteks viiskümmend aastat tagasi selliseid võimalusi polnud … Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Bette Davis, Sophia Loren ja paljud teised glamuursed Hollywoodi naised olid kavalad ning neil kõigil olid kindlad ilunipid, mis alati toimisid.

Aastasadu on naised katsetanud erinevaid ilunippe ja seda väga lihtsal põhjusel – et olla atraktiivsem ja näha noorem välja. Kui tänapäeval on poodides müügil kõikvõimalikud kallid kreemid ning ilusalongides on võimalik sadu erinevaid kosmeetilisi protseduure võtta, siis näiteks viiskümmend aastat tagasi selliseid võimalusi polnud …

Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor, Bette Davis, Sophia Loren ja paljud teised glamuursed Hollywoodi naised olid kavalad ning neil kõigil olid kindlad ilunipid, mis alati toimisid.

Ajakiri Harpers Bazaar tõi oma ajakirjas välja 5 põnevat ilunippi, mida need kaunitarid omal ajal kasutasid!

1. Marilyn Monroe nipp

Marilyn Monroe oli alati mures sellepärast, et tema huuled tunduvad teleekraanil liiga kitsad. Sellepärast lasi ta alati oma huultele viis kihti erinevaid huulevärve kanda – tumedamaid toone lisati huulte välisnurkadele ja heledamad toonid huulte keskele. Kõige peale kanti paks huuleläike kiht.

2. Elizabeth Taylori nipp

Elizabeth Taylor raseeris oma nägu! Tulemuseks oli sile ja ühtlasem jume. Kusjuures beebikarvakeste raseerimine näolt on nipp, mida ka tänapäeval on hakatud uuesti kasutama.

3. Gloria Swansoni nipp

Gloria sõi palju tooreid köögivilju ning määris tooretest köögiviljadest pressitud mahla ka endale näkku. Kaunitari sõnul pole olemas paremat ilutoodet kui värske köögiviljamahl! 

4. Ingrid Bergmani nipp

Ingrid soovis, et tema otsaesine tunduks kõrgem, sest kõrge laup muudab näo näiliselt kitsamaks. Et seda saavutada, lasi ta oma juukseid otsaeest 1 cm võrra maha pügada! Et tulemus oleks kaunis, pidi ta väga tihti oma otsaesist juuksuris trimmimas käima.

5. Bette Davise nipp

Bette kasutas vaseliini! Igal õhtul enne magama minekut määris ta seda oma silmade alla, et vältida tursunud ja tumedaid silmaaluseid.

Allikas: harpersbazaar.com