5 SÄRAVAT TRENDI selleks sügiseks

5 SÄRAVAT TRENDI selleks sügiseks

Esimene sügiskuu on märkamatult lõpukorrale jõudmas ning seega on hea aeg, et teha väikene ülevaade, mida kujutavad endast sügistrendid 2016.

Esimene sügiskuu on märkamatult lõpukorrale jõudmas, seega on õige hetk  piiluda, mida kujutavad endast sügistrendid 2016. 

Lisaks avaneb ka suurepärane võimalus saada kiire ülevaade sellest, mida trendikat ja stiilset pakuvad meile erinevad rõiva- ja aksessuaarikauplused. Sügisesed moeampsud toovad argipäeva värskust ja ilu! 

Kulla puudutus

Kõik, mida moeloojad oma sügiskollektsioone luues puudutasid, muutus kullaks. Sätendavad materjalid, peenelt viimistletud hõlmaäär või varrukaserv. Kullaga on üle kallatud ka aksessuaarid ja detailsed nüansid – luba endal hiilata!

Öö Jaapani aias

Siidist kangad, lendlevad kimonod, lillelised tikandid ja õide puhkevad kirsipuud – õhus hõljub salapära ning ajatut naiselikkust, sest iga hetk võib juhtuda midagi ootamatut. Öised rajad Jaapani aias on olnud inspiratsiooniks Guccile, Fendile ning lugematul hulgal massimoodi viljelevale disainile. Killuke tõusva päikese maa kevadet kuulub sel aastal ka meie pilvise taevaga sügisesse.

Kollase aktsent

Kõige soojem aktsent sügisriietuses on kollane, mis kõlab valjult läbi erinevate trendide. Sel hooajal on kõige moodsam kombineerida kollast uduse roosa või lilla ning teiste pastelsete toonidega. Ühtne värvigamma kolib mõneks ajaks areenilt tagaplaanile.

Kontrastide mäng  

Sinine ja punane on kooslus, mis tekitab hetkega emotsiooni ning haarab tähelepanu. Moeloojad on nende kahe tooni kombineerimise käigus loonud meeliülendavaid kollektsioone, mis rabavad oma erksa ning puhta kontrastiga.

I’m a Barbie Girl

Roosa ja helesinine, südamedetailid või peened kontsakingad – aeg on teha väike tagasivaade Barbie nuku hiilgeaegadesse ning kehastuda Keni kauniks kaasaks. Inspireerituna 80ndate glamuurist, lisavad komplektidele vunki säravad aksessuaarid!

Trendiülevaade ilmus ajakirja Buduaar shoppingu rubriigis, september-oktoober 2016. 

Shopping annab eelkõige ülevaate hooaja trendidest, konkreetsed näidistooted võivad olla poodides tänaseks läbi müüdud. Täispikka artiklit loe Buduaari sügisnumbrist.