5 SUURT AKSESSUAARITRENDI sellel kevadsuvel

4 kommentaari
5 SUURT AKSESSUAARITRENDI sellel kevadsuvel

Eelmise aasta kevadsuvele tagasi vaadates meenub, et moes võidutsesid näiteks gladiaatorsandaalid, ümmarguse raamiga päikeseprillid ning puidust ehted. Kevad ja suvi 2016 toovad endaga kaasa uusi ägedaid trendituuli. 

TIAARAD JA TEISED METALSED JUUKSEKAUNISTUSED 

Saint Laurent, kevad 2016 

Tiaarad ei kuulu enam üksnes printsesside valdusesse, vaid neid võib kombineerida väga stiilselt ka oma igapäevariietusega. Saint Laurenti moe-show‘l toodi näide sellest, kui huvitavalt võib mõjuda teksa ja pidulik tiaara. 

Rodarte, kevad 2016

Kui tavaliselt ollakse harjunud massiivseid juukseklambreid hobusesaba või krunnisoengu kaunistuseks kasutama, siis nüüd võib neid julgelt ka tukaosa sisse paigutada. Tulemus on suvine, kerge õhtumaade hõng muudab sellise aksessuaarikäsitluse veelgi kütkestavamaks. 

Valentino, kevad 2016

Kunstipärased ja keraamilise tekstuuriga peavõrud on samuti moes. Õnnega koos oled siis, kui leiad mõne maomotiiviga aksessuaari. 

MASSIIVSED SANDAALID

Burberry Prorsum, kevad 2016

Veidi mässumeelne ja pungilik, ent samas ideaalselt sobilik ka mõne õhkõrna ja romantilise triibukleidiga kandmiseks. 

Alexander Wang, kevad 2016 

ÜMBER KAELA KETID 

Lanvin, kevad 2016 

Lühikesed ümber kaela ketid mõjuvad naiselikult ning galantselt, koondavad tähelepanu näole ning sobituvad enamasti iga võimaliku lõike ja stiiliga.  

Nina Ricci, kevad 2016 

KIRJU MUSTRIGA KÄEKOTID 

Louis Vuitton, kevad 2016 

Lahedad värvid ja mustrid ei võidutse mitte üksnes riietes, vaid ka kottides. Käekott on naise üheks olulisimaks aksessuaariks ning ei tõmba vähem tähelepanu kui näiteks ilus soeng. 

Stella McCartney, kevad 2016

KÕRVARÕNGAD ÕLGADENI

Oscar de la Renta, kevad 2016

Kõrvarõngaid valides ära jää tagasihoidlikuks, vaid vali julgeid ja uhkeid komplekte ning kanna neid nii igapäevaselt kui ka pidulikel puhkudel. 

Kenzo, kevad 2016

 

Buduaar.ee