7 ILUTÕDE, MIDA iga naine teadma peaks

7 ILUTÕDE, MIDA iga naine teadma peaks

Põnevaid iluteemalisi fakte leidub ilmselt sadu ja selge on see, et nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid iluga seonduvaid harjumusi. Kellel on kõige paksemad juuksed, kui palju kulutavad naised elu jooksul aega kehakarvade eemaldamisele ja mitu paari uusi kingi keskmine naine endale aastas ostab – allpool toome välja seitse põnevat ilutõde.

Põnevaid iluteemalisi fakte leidub ilmselt sadu ja selge on see, et nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid iluga seonduvaid harjumusi. Kellel on kõige paksemad juuksed, kui palju kulutavad naised elu jooksul aega kehakarvade eemaldamisele ja mitu paari uusi kingi keskmine naine endale aastas ostab – allpool toome välja seitse põnevat ilutõde.

Ilutõed, mida naised teada võiksid:

1. Lokkis või sirged juuksed

Geneetiliselt saavad naise juuksed olla kas sirged või lokkis. Kahe geeni segunemisel võivad need olla ka lainelised.

2. Punapead on haruldus

Selleks et lapsel oleksid punased juuksed, peavad mõlemad vanemad seda geeni kandma. Punased juuksed on kõige haruldasem juuksevärv, ent see ei kao kusagile. Arvamus, et punane juuksetoon sureb välja, ei pea paika.

3. Šoppamine

Naised kulutavad elu jooksul umbes üheksa aastat šoppamise peale. Kuivõrd seda aega ka otstarbekalt kulutatakse, on individuaalne.

4. Uued kingad

Keskmine naine ostab endale aastas seitse paari uusi jalatseid.

5. Juuksekarvad

Naturaalsetel blondidel on peas kõige rohkem juuksekarvu – 140 000. Brünettidel on 110 000 juuksekarva, mustade juustega naistel 108 000 juuksekarva ja punapeadel vaid 80 000 juuksekarva. Väga palju oleneb ka juuksekarva tihedusest ning blondidel on sageli väga õhukesed juuksekarvad.

6. Kehakarvade eemaldamine

Naised kulutavad oma elust 58 päeva soovimatute karvade eemaldamisele! Peaaegu kaks kuud lihtsalt selleks, et keha oleks sile ja karvavaba.

7. Ilu kõrge hind

Naised kulutavad elu jooksul keskeltläbi 12 000 eurot meigi- ja ilutoodete peale, kuigi üks osa sellest summast läheb nii-öelda prügikasti ehk siis ostetakse mõeldamatult asju, mida tegelikult ei hakata kunagi kasutama.

Allikas: excelle.monster.com