7 imelist võimalust, kuidas kookosõli kasutada

7 imelist võimalust, kuidas kookosõli kasutada

Me kõik teame, et kookoseõli on üheks väga tõhusaks vahendiks, kui juttu tuleb ilurutiinidest. Teadaolevalt on teda enamasti on kasutatud nii juustele sära andmiseks kui ka keha niisutamiseks, kuid tegelikult leidub veel palju teisigi võimalusi, kuidas oma ilule läbi selle troopilise õli veetlust lisada. 

Me kõik teame, et kookosõli on üheks väga tõhusaks vahendiks, kui juttu tuleb ilurutiinidest. Teadaolevalt on teda enamasti kasutatud nii juustele sära andmiseks kui ka keha niisutamiseks, kuid tegelikult leidub veel palju teisigi võimalusi, kuidas oma ilule läbi selle troopilise õli veetlust lisada. 

 

 

1. Jalgade raseerimine.

Kookosõli on naturaalne, taskukohane ja mikroobidevastase toimega alternatiiv jalgade raseerimiseks. Peale kookosõliga raseerimist on jalad siidiselt siledad.

2. Silmameigieemaldaja. 

Kookosõli eemaldab suurepäraselt silmameigi, jättes õrna silmaümbruspiirkonna pehmeks ja niisutatuks. See toimib isegi veekindla ripsmetuši puhul. Pane väike kogus kookosõli vatipadjale ning pühi meik õrnalt oma silmadelt, peale seda pese oma nägu veega. 

3. Huulte niisutaja. 

Määri kookosõli oma huultele enne magamaminekut, see mõjub neile suurepärase niisutajana ning ühtlasi ravib ka katkisi ja lõhenenud huuli. 

4. Kortsude ennetaja.

Selleks, et ennetada kortsude teket silmade ümbruses, võiks kasutada kookosõli kui silmaümbruskreemi. Ühtlasi taandab kookosõli ka paistes silmad.

5. Highlighter. 

Kookosõli sobib suurepäraselt highlighter‘ina kasutamiseks, selleks määri väike kogus õli oma meigile, viimistlus jääb märgatav.

6. Leevendab päikesepõletust. 

Kookosõli toimib suurepäraselt ka päikesepõletuste korral.

7. Kätekreem. 

Kuivade ja krobeliste käte korral on kookosõlist suur kasu, see toimib kui tõeline niisutaja ning parandab külmast kahjustatud või nõude pesemisest tingitud kuivad käed hetkega, jättes nad lummavalt pehmeks.  

Allikas: wellnessbin.com