7 INSPIREERIVAT MOEBLOGIJAT, keda sel suvel jälgida

7 INSPIREERIVAT MOEBLOGIJAT, keda sel suvel jälgida

Kui aastakümneid tagasi tikteerisid tänavapilti moeajakirjad ja erinevad kuulsused, kelle riietumisest snitti võeti, siis tänapäeval langeb suurem au selles hoopiski moeblogijate kanda.

Kui aastakümneid tagasi dikteerisid tänavapilti enamasti, kas moeajakirjad või erinevad kuulsused, kelle riietumisest šnitti võeti, siis tänapäeval langeb suurem au sageli just moeblogijate kanda.

Selleks et loendada sõrmedel kokku kõik erinevad blogijad maailmas, oleks vaja mitme riigi sõjaväearmeed. Selle meeletu populaarsusega hobist välja kasvanud töö viljad on nii magusad, et paratamatult tekitavad soovi ampsata. Kohati tekib küsimus, kas elu on ka päriselt nii ilus, nagu piltidelt paistab? Jah, täpselt nii ilus ja stiilne on teatud inimeste argipäev ning nad jagavad oma moodsaid seiklusi kogu maailmaga. Suvi on aeg, mil igaüks soovib eriliselt silma paista ja riietuda nii, et pilgud jääksid peatuma. Selleks et ka oma argipäeva rohkem värvikaid kaadreid tekitada, toome teieni seitse inspireerivat moeblogijat maailmast. Lillelised kleidid, triibud, katkised teksad ja palju muud suvist… Kuidas see kõik eriti stiilselt välja kanda? Vaata ja kogu ideid!

1. blaireadiebee

2. apinchoflovely

3. thedarlingdetail

4. jenniferlake

5. kristarobertso

6.lemonstripes

7. sarahkjp

 

Kelle konto paelub sind kõige enam?