7 PÕHJUST, MIKS KÜLASTADA Tallinn Fashion Week’i

Tallinn Fashion Week alustab oma kevadise programmiga täna õhtul, kus puhuvad Kultuurikatla Blackbox saali laval värsked moetuuled, vaatajate ette jõuab nii kohe kandmisvalmis praktilist moekunsti kui ka üle saja meetri unenäoliselt lehvivat siidi.

Tallinn Fashion Week alustab oma kevadise programmiga täna õhtul, kus Kultuurikatla Blackbox saali laval puhuvad värsked moetuuled, vaatajate ette jõuab nii kohe kandmisvalmis praktilist moekunsti kui ka üle saja meetri unenäoliselt lehvivat siidi.

Kevadise Tallinn Fashion Week’i esimene päev – 24. märts

18.00 Althea by Thea Pilvet, Denim Dream

19.30 Piret Ilves, Iris Janvier

21.00 Liina Stein

7 põhjust, miks Tallinn Fashion Week’i külastada

1. Viid end trendidega kurssi

TFW annab võimaluse oma silmaga üle vaadata, millised on kuumimad trendid 2016 kevad- ja suvemoe vallas, lisaks saad vaadata ka tulevikku, sest lavale jõuavad ka mõned sügiskollektsioonid.

2. Saad luua kasulikke kontakte

Kultuurikatlasse on kogunemas Eesti moegurmaanide koorekiht! Show’de vahel leiad moelava lähedusest kindlasti moevaldkonna tipptegijad, kellega muljeid vahetada, moemaastiku üle arutleda ning miks mitte – endagi värsketest mõtetest rääkida! Kes teab, võib-olla sünnib just seal järgmine äge koostööidee, millega Eesti pahviks lüüa. Jah, Eestis ongi see nii lihtne…

3. Kohtud Nimedega

Kõik need, kes sulle värviliste ajakirjade vahelt ja televiisorist vastu vaatavad, on moenädal päriselt kohal. See on hea võimalus nimed ja näod kokku viia ning oma ala professionaale tööd tegemas näha.

4. Ammutad inspiratsiooni

Üheskoos kõigi disainerite ja kollektsioonidega ei jää lihtsalt muud üle kui inspireeruda. Lisaks tasub tähele panna kõiki uudistajaid, kes samuti moenädalast osa saama on tulnud – vaata, mis on neil seljas, jalas ja peas ning millised aksessuaarid silmapaistvalt rokivad. Ümbritsevast street style’ist saad kindlasti edaspidi šnitti võtta.

5. On selfie-aeg!

Kultruurikatlas oled uues ja äärmiselt fotogeenilises keskkonnas. Lisaks on sul moeüritusele tulles seljas kindlasti vastav kick-ass outfit ja kogu seda imelist kombinatsiooni ei saa jäädvustamata jätta! TWF’il võid enda selfie-jumala valla lasta – jäädvusta ennast koos disainerite, modellide, kireva seltskonna ja vaimustava atmosfääriga! Ära unusta selfie‘sid märkimast hashtag’iga #tallinnfashionweek. Ja loomulikult, otsi ürituselt üles ka catwalk’i fotosein ja lase fotograafil selle ees endast pilti teha!

6. Saad oma garderoobi täiendada

Moekunstnikud loovad riideid ja disaini eelkõige siiski sulle kandmiseks. Lisaks kogu melule ja heale seltskonnale võib silma jääda midagi, mida sa päriselt enda riidekappi soetada tahaksid. Kuni selle nädala lõpuni on Rocca al Mare kaubanduskeskuses avatud ka moenädala pop-up kauplus Eesti moedisani paremikuga.

7. Saad osaks ajaloost

TFW toimub esmakordselt kevadel ning tähistab sel aastal 10. juubelit. Sa kas saad sellest osa või mitte – sinu valik!