7 stiiliapsu, mis rikuvad ka ilusa tüdruku välimuse

31 kommentaar
7 stiiliapsu, mis rikuvad ka ilusa tüdruku välimuse

Me kõik oleme vaid inimesed ja teeme vigu. Miskipärast on just stiilivead need, mida keegi teistele andestada ei taha ja enda juures, justkui õudusfilmi ajal läbi näppude vaadates, ei märka. Suvel, kui võtame seljast mantlid ja miski meid pilkude eest enam ära ei peida, ei jää teadlikul möödakäijal ükski detail kahe silma vahele. Soovitame enne, kui oled kogemata jõudnud ämbrisse astuda, heita pilk kõige laiemalt levinud stiilikuritegudele.  

Me kõik oleme vaid inimesed ja teeme vigu. Miskipärast on just stiilivead need, mida keegi teistele andestada ei taha ja enda juures, justkui õudusfilmi ajal läbi näppude vaadates, ei märka. Suvel, kui võtame seljast mantlid ja miski meid pilkude eest enam ära ei peida, ei jää teadlikul möödakäijal ükski detail kahe silma vahele. Soovitame enne, kui oled kogemata jõudnud ämbrisse astuda, heita pilk kõige laiemalt levinud stiilikuritegudele.

 

 

 

 

Võrksukkadega „võrgutaja“
Miks mitte? Suurte või väikeste võrgusilmadega sukad EI OLE 50ndate klassika. See „võrgutamistrikk“ kuulub pigem burleskitaridele ja Moulin Rouge’i kaunitele tantsijatele. Seega võiksidki need vaid sääraste asutuste suletud uste taha jääda. Tänaval näevad sedasorti sukkpüksid välja ülepingutatud ja kutsuvad meeste peas esile väga ühemõttelisi mõtteid…
Pigem proovi: elegantse prindiga sukki. Need rõhutavad sinu jalgade ilu ja lisaks kõigele võib õigesti valitud muster sind visuaalselt pikemaks ja sihvakamaks muuta.
Erand: juhul kui sinu töökohaks on meesauditooriumile suunatud meelelahutuslik asutus, võid rambivalguses nendega julgelt pilke püüda, kuid soovitame need koju minnes millegi tagasihoidlikuma vastu siiski välja vahetada.

 

 

Mitme kassi pidaja
Miks mitte? Leopard on loomult iseseisev ja seltsi ei vaja. Isegi kui sinu armastus kiskjate vastu on meeletu, piirdu oma riietust kokku pannes alati vaid ühe loomamustrilise elemendiga. Veelgi suurem katastroof sünnib, kui proovid mitut erinevat džunglikuningannat omavahel kokku sulatada.
Pigem proovi: kombineerida „kiskja“ millegi punasega. Näiteks sobib verevärvi kleidi peale leopardimustriline jakk või boolero ideaalselt. Ka valged pärlid teevad selle prindiga väga maitsekalt ja elegantselt koostööd.
Erand: kui oled saanud uhke rolli lasteetenduses loomadest, võid selle õpetuse hetkeks unustada! Peamine ülesanne on sellisel juhul olla nii kassilik ja graatsiline, et ükski pisikestest põngerjatest ei taipaks, et sa päriselus tegelikult stiilne leedi oled.

 

 

Kes on kotis?
Miks mitte? Sul on õigus, kõik riided ei peagi liibuvad olema. Eriti juhul, kui soovid nende alla midagi ära peita. Kuid pea meeles, et oversize suuruses särk ja kotakad haaremipüksid ei täienda teineteist, vaid pigem teevad su keha vormituks kui kartulikott ja lisavad visuaalselt ka mõned kilod.
Pigem proovi: kõrge taljekohaga puhvseelikut, mis muudab kehakuju naiselikuks liivakellaks. Reegel on lihtne: kui otsustad millegi laiema kasuks ülemises osas, siis alumine peaks olema võimalikult kehasse ja vastupidi. Väga kaunis ja kaval nipp on kanda nn kottkleiti puusadel või taljel kokku tõmmatud vööga, tulemus jääb õhuline ja atraktiivne.
Erand: Seda viga ei vabanda miski, sinu keha on sinu uhkus ja sul lihtsalt pole õigust sellega niiviisi käituda!

 

 

Viiner kiles
Miks mitte? Lood on nii, et kui sa pükste jalgatõmbamiseks mõned liitrid vedelseepi vajad, jäävad ka kõige kõhnemal tüdrukul sellesse suurusnumbrisse mitte mahtunud kilod sangadena kurvalt üle püksiääre rippuma. Lisa sinna juurde vaevalt nabani ulatuv korsett ja tulemusena ei saa sa võib-olla isegi istuda. Kuna selline eneseohverdamine on terviselegi ohtlik, siis pole ennast pealaest jalatallani liibuvaisse riietesse mähkimine mingil juhul õigustatud tegevus.
Pigem proovi: babydoll-stiilis kleiti. See ajatu siluett ei ole ainult armas ja romantiline, vaid olenevalt värvilahendusest ja pikkusest võib see olla pidulikult särtsakas või igapäevaselt rahulik. 
Erand: selleks on koomiksite ja ulmefilmide superkangelanna Catwoman. Kui sinulgi on plaan kogu maailm kurjusest ja pättidest priiks teha, siis ära jää homset päeva ootama!

 

 

 

Kõik on kaasas
Miks mitte? Kõik sinu ehted on kindlasti stiilsed ja erilised, seda aga juhul, kui neid eraldi kannad. Minimalism pole moelavadelt kuskile kadunud ja ühe komplekti juures piisab täielikult vaid ühest, maksimaalselt kahest ehtest. Vastasel juhul riskid rohkete käevõrude raskuse all oma õrnad käekesed põlvini välja venitada.
Pigem proovi: suuri ja massiivseid aksessuaare. Näiteks teeb üks korralik kaelaehe mis tahes lihtsa särgi või kleidi kohe eriliseks ja efektseks!
Erand: kui oled moslem ja pead kogu oma kulla- ja vääriskividearsenali kaasa kandma, sest sealsete tavade juures peab alati valmis olema, et kui abikaasa kolm korda järjest „talak“ sõnab, loetakse abielu tühistatuks ja naine peab kohe kodust lahkuma ning võib jätta endale vaid selle, mis tal parasjagu seljas on. Oh, seda rasket lõunamaa naiste elu!

 

 

Pehme kaisukaru
Miks mitte? Aga ma olen ju sellega nii armas ja kodune, kas pole? Ei. Sellised loomakõrvakestega veluurkostüümid on ilusad vaid laste seljas. Täiskasvanud inimesed, nagu me oleme, näevad sellise riietusega välja nagu supermarketi ostulettide vahel uudiskaupu pakkuvad töötajad.
Pigem proovi: kleite, seelikuid, pükse, särke. Teiste sõnadega kõikvõimalikke inimestele loodud kehakatteid. Meestele meeldivad lõbusad ja seksikad naised, mitte pisikesed kassipojad ja jänkud. Muidugi on siinkohal ka erandeid…
Erand: Proovi veluurkostüümi kanda näiteks lennuki pardal, kui tee on pikk ja kurnav ning plaanis on teha ka pisike uinak. Sel juhul on mugavus ennekõike! Pole ju mõtet enne puhkuse algust lemmikpükse põlvedest välja venitama hakata!

 

 

Less is more?!
Miks mitte? See tore väljend käib hoopiski muu kohta. Liigsed paljastused ei mõju kunagi stiilselt või maitsekalt. Olulisi kehaosi vaevu kattev mini koos rinnapartiid demonstreeriva dekolteega ei mõju kunagi seksikalt. Pigem nimetatakse sellist sümbioosi väljakutsuvaks.
Pigem proovi: pisikest kokteilikleiti. Ülevalt sirge lõikega, õlgu paljastav tegumood ning põlvedest lühem pikkus ei näe sugugi välja konservatiivne või vanamoodne. Muidugi ei pea sa nüüd kõiki oma minisid ja dekolteeritud pluuse prügimäele viima! Kombineeri need peole minnes millegi tagasihoidlikumaga ja jäta natukenegi ruumi külaliste fantaasialennule. Tulemusega jääd kindlasti rahule ka sina ise.
Erand: Soojadel maadel toimuvad rannaüritused. Mõtle Hawaii või Hispaania vabas õhus peetavatele tantsudele soojal rannaliival. Kaunid lilleõied juustes, lehvivad puusarätikud ja värvilised bikiinid – pole üldse hirmuäratav!

 

Buduaar Shopping Suvi 2012
Tekst: Kristiina Virt
Joonistused: Andrei Tsuprina