7aastane Eesti moeblogija Little Miss Jasmine

Tänasel päeval, mil pea iga teine meist end blogijaks nimetada võib, ei tundu selles populaarses hobis või ametis enam midagi märkimisväärselt erilist. Küll aga peame tunnistama, et kui blogipidajaks on äsja kooliteed alustanud tüdruk, omandab asi hoopis teistmoodi tähenduse. Just lastel on tihtilugu parimad ideed, kui vaid lasta neil  lennata. Stiilne, andekas ja isepäine - saage tuttavaks, see on Jasmine, 7aastane moeblogija, kelle suurimaks kireks on riiete valimine ja kokku sobitamine. 

Tänasel päeval, mil pea iga teine meist end blogijaks nimetada võib, ei tundu selles populaarses hobis või ametis enam midagi märkimisväärelt erilist. Küll aga peame tunnistama, et kui blogipidajaks on eelkooliealine tüdruk, omandab asi hoopis teistmoodi tähenduse. Just lastel on tihtilugu parimad ideed, kui vaid lasta neil  lennata. Stiilne, andekas ja isepäine – saage tuttavaks, see on Jasmine, 7aastane moeblogija, kelle suurimaks kireks on riiete valimine ja kokku sobitamine. 

 

Koeraga T-särk

Tänaseks on Jasmine blogi pidanud veidikene üle aasta, tore ja väljendusrikas hobi sai alguse eelmisel jaanipäeval. Ideele andis tõuke fotograaf  Laura Kallasvee disainitud koeraga T-särk, mille tüdruk koos lühikeste pükste, musta nahkjaki ja punaste Hunter kummikutega stiilselt ja isikupäraselt toimima pani. Jaaniõhtu stilistika kukkus nii toredalt välja, et inspireeris sellest blogiajalukku väikese postituse jätma. Armas, et sellistest pisiasjadest võivad alguse saada pikaajalised ja põnevad väljakutsed.  Jasmine ema Tiina, kes tüdruku tegemistele samuti kaasa aitab, teab rääkida, et stiilse ja omapärase riietumisega on Jasmine lasteaias ka teistele tüdrukutele inspiratsiooniks ja eeskujuks.  

 

Väikese fashionista sõnastused elust enesest

Blogipidamine on  Jasmine ja tema abilise – ema Tiina jaoks eelkõige lahe hobi, kuid väga vahva, kui keegi teine sellest inspiratsiooni saab, seda suurem on nende rõõm. Tihtilugu saavad ideed ja teostused emaga läbi arutatud, koostöö nende kahe vahel toimib suurepäraselt. Kuigi Little Miss Jasmine ei ole jutublogi, on ema sõnul väike Jasmine suur lugude meister, kõike, mis see väike fashionista räägib, ei jõuaks iialgi kirja panna. 

Hea silm ja stiilitunnetus 

Jasmine kirg moe vastu ja oskus stiilselt riietuda pärineb kodust, eeskätt emalt ja tädilt, kuid kindlasti ka isalt. Nende peres on alati olnud oluline maitsekalt ja hästi riietuda ning tihtilugu on just väike Jasmine see, kes oma lahedate valikutega kõigile silmad ette teeb. Kuna tüdrukul on märkimisväärselt hea silm ja stiilitunnetus, siis ei ole harvad ka juhud, mil ema tütrelt nõu küsib, aus vastus on alati garanteeritud. Peamiseks inspiratsiooniallikaks on Jasminele lähedased inimesed ja elu ise, suureks eeskujuks on ka tädi Teele, kellega koos saavad läbi vaadatud  pea kõik põnevaimad  välismaised moeblogid, youtuberid ja kuulsustestiilid. Kuigi hetkel Jasmine veel Fashion TVd ei jälgi ja Vogue ei sirvi, peitub ehk hoopiski temas endas väike moelooja, kuna väikese preili üheks meelistegevuseks on ka pabernukkudele riiete joonistamine.  Tüdrukul on välja kujunenud juba ka oma lemmikdisainerid- Ralph Lauren ja Stella McCartney on need, kellele Jasmine kaasa elab. Kui uurida, kelleks tüdruk suurena saada tahab, siis kõlab temalt vastuseks, et valikuid on mitu, teemas on koerahotelli pidaja, modell ja tennisist. Toredad ja ambitsioonikad soovid ning eks me näe, kelleks väike preili tulevikus sirgub. 

     

Jasmine blogiga saad  tutvust teha siin: http://littlegelsomino.blogspot.com/ 

 

Lapsblogijaid võiks Eestis rohkemgi olla, või mida teie arvate?