Ajakiri Time kuulutas välja maailma kõige mõjuvõimsamad inimesed. Nimekiri on üllatav!

Ajakiri Time andis välja oma iga-aastase 100 maailma mõjukama inimese nimekirja. Nende 100 seas olid ka mõned maailma mõjukaimad moetegelased. Kusjuures - tähtsa ajakirjanumbri esikaant kaunistas moemaailmas mõjuvõimu saavutanud ja kõlakaid põhjustanud Kanye West. Arvestades, et top 100 nimekirja kuuluvad ka Hillary Clinton, Tim Cook ja paljud teised, siis on Kanye taaskord saavutanud jackpot'i.

Ajakiri Time andis välja oma iga-aastase 100 maailma mõjukama inimese nimekirja. Nende 100 seas olid ka mõned maailma mõjukaimad moetegelased. Kusjuures – tähtsa ajakirjanumbri esikaant kaunistas moemaailmas mõjuvõimu saavutanud ja kõlakaid põhjustanud Kanye West. Arvestades, et top 100 nimekirja kuuluvad ka Hillary Clinton, Tim Cook ja paljud teised, siis on Kanye taaskord saavutanud jackpot‘i.

Kusjuures tabelis sees on eraldi positsioonidel nii Kanye West kui ka tema abikaasa Kim Kardashian. Mitmed staarid on oma isikliku stiili ja šarmiga muusadeks ja inspiratsiooniallikaks maailma tippdisaineritele. Neist inspiratsiooni saades sünnivad moekollektsioonid, mida me kõik peagi kanda soovime. Vaata altpoolt, kes veel jõudsid tabelisse kui suurimad moemaailma mõjutajad:

Näitlejanna Reese Witherspoon

Moedisainer Alexander Wang

Kanye West ja Kim Kardashian

Näitlejanna Julianne Moore

Moedisainer Diane von Furstenberg

 

Buduaar.ee