Alexander Wang lahkub Balenciagast

Alexander Wang lahkub Balenciagast

Tundub, et sel aastal teevad oma elus muudatusi mitmed moemaastiku tippdisainerid. Kui mõne aja eest jõudis meieni uudis, et Donna Karan lööb lahku DKNY-st siis nüüd on kord Alexander Wangi käes, kes lõpetab  oma tegevuse Hispaanias loodud  kõrgmoebrändi Balenciaga radadel.   

Tundub, et sel aastal teevad oma elus muudatusi mitmed moemaastiku tippdisainerid. Kui mõne aja eest jõudis meieni uudis, et Donna Karan lööb lahku DKNY’st siis nüüd on kord Alexander Wangi käes, kes lõpetab  oma tegevuse Hispaanias loodud  kõrgmoebrändi Balenciaga radadel. 

 

Väidetavalt ei uuendata Wangi lepingut ning tema viimaseks koostööks Keringi ketti kuuluva kõrgmoerändiga jääb 2016 aasta kevadkollektsioon, mis leiab esitlemist sügisesel Pariisi moenädalal. 

Kuuldavasti on alustatud otsinguid uue loomingulise juhi kohale ning lähiajal selgub, kellest saab Alexander Wangi järeltulija  Balenciagas.

Wang alustas loovjuhi tööd Balenciagas 2012 . detsembris, tema eelkäijaks oli Nicolas Ghesquiere, kes toona lahkus, et minna Louis Vuittoni radadele.

 

Allikas: fashionista.com