Ilu ja mood

toob teieni Zalando

AMBITSIOONIKAS MOEKUNINGANNA Anastassija Balak

Anastassija Balak on ambitsioonikas naine, kellel oli juba lapsepõlves kindel siht silme ees saada just moeloojaks. Järjekindlalt on ta astunud samme, mis on teda oma unistusele aina lähemale viinud.

Anastassija Balak on ambitsioonikas naine, kellel oli juba lapsepõlves kindel siht silme ees saada just moeloojaks. Järjekindlalt on ta astunud samme, mis on teda oma unistusele aina lähemale viinud.

Õpinguid moemaailma suunas alustas Anastassija Tallinna Tööstushariduskeskuses, mille ta lõpetas rätsepadiplomiga, seega omab naine kindlat teadmistepagasit ja oskusi ka õmblustehnoloogiast, mis on moeloojate juures suureks lisaväärtuseks. Peale tööstushariduskeskuse lõpetamist sai Anastassija kohe tööle legendaarsesse Viru varieteesse, kus ta töötas kostüümikunstnikuna üle kümne aasta. 

Moeõpingud kunstimekas

Soov üha edasi areneda ja kõrgemale pürgida on Anastassija koodeksisse sisse kirjutatud ning kui tekkis võimalus minna õppima Itaaliasse, ei jätnud sihikindel naine juhust kasutamata. Otsus vastu võetud, sõitis Anastassija Firenzesse, kus ta asus moedisaini õppima mainekasse moe- ja kunstiakadeemiasse Accademia Italiana, mille ta peale kolme aastat kestnud õpinguid edukalt diplomiga lõpetas. Anastassija nimetab seal veedetud aega üheks meeldejäävaimaks kogemuseks oma elus! Võimalus õppida oma ala parimate käe all panustas naise tegemistesse kopsaka koguse loomingulisust, energiat ja inspireeris vastu võtma uusi väljakutseid, tuues endaga kaasa palju enneolematuid võimalusi. Anastassija leiab, et Itaalia on parim koht, kus moodi õppida, on ju sellised tipptegijad nagu Giorgio Armani, Valentino ja Miuccia Prada pärit just sealt. 

AB Fashion Design – modernselt elegantsed rõivad enesekindlale naisele  

Tänaseks on Anastassija töötanud üle kolme aasta enda loodud moebrändis AB Fashion Design, mis on orienteeritud tema isiklike rõivakollektsioonide loomisele ning ka eraklientide tellimustele. AB Fashion Design’i iseloomustab modernne ja innovatiivne naiselikkus, kus põimuvad võrgutav elegants, spontaansus ning sensuaalsus. Valikust võib leida eksklusiivseid ujumisriideid, õhtu- ja pulmakleite, pret-a-porter rõivaid ning kleite nii tantsijatele kui ka iluuisutajatele. Anastassija sihtgrupp ei oma kindlat kehatüüpi ega vanust, tema juurest leiavad idee ja teostuse endale eranditult kõik. Tema poole võib pöörduda nii oma ideega, kui ka umbkaudse visiooniga, kuna vastavalt vajadusele ja soovile aitab Anastassija leida just selle parima lahenduse. AB Fashion Design kleitide hinnad jäävad igati mõistuse piiridesse, sõltuvalt loomulikult kanga valikust ja tarvikutest, on ligikaudseks tellimustööna vormistatud kleidi hinnaks 100-500 eurot. 

Mainekale moeloojale kohaselt võime ka Anastassija klientuurist leida erinevaid artiste ja lauljaid, esinemiskostüümid on hoopis omaette väljundiks ja mõnes mõttes nagu preemia ja tunnustus suure töö eest. Jazz-laulja Sofia Rubina ja ooperidiiva Elina Netšajeva, popbändid May Day, Lotos ning Moskvast pärit lauljanna Slava on need nimed, kelle seljas võime Anastassija loomingut ilutsemas näha. Lisaks sellele kujundab ja modelleerib Anastassija kleite ja rannarõivaid oktoobris toimuvale iludusvõistlusele Face of Beauty International 2015. Tema uhked õhtukleidid ja rannarõivad kaunistavad Taiwanis aset leidval sündmusel Eesti piigat Anastassia Fjodorovat. 

Pariis ja Itaalia – kohad täis inspiratsiooni

Inspiratsiooni ja uusi ideid armastab Anastassija ammutamas käia Pariisis või mõnes Itaalia moemekas, sealt leiab naine oma uute kollektsioonide tarvis kõik vajaliku, värvigammast viimistlustarvikuteni. Kuna Anastassija loomingus asub suur rõhk kvaliteedil, siis püüab ta samuti kõik oma materjalid just Itaaliast tellida, sealne kaup on väga usaldusväärne ja kõrgelt hinnatud. 

Anastassija motoks on mitte paigal seista, vaid pidevalt edasi liikuda ja areneda, tema järgmiseks suureks eesmärgiks on avada oma kauplus. Usun, et kui iga päev oma unistuse nimel järjepidevalt ja sihikindlalt töötada, siis on kõik siin maailmas võimalik!”

 

Buduaar sügis 2015

Ilu ja mood

toob teieni Zalando