AOLLAMO UNIKAALSEL MOEETENDUSEL näidati sügistalviseid trenditoone

AOLLAMO UNIKAALSEL MOEETENDUSEL näidati sügistalviseid trenditoone

Õdusal sügisõhtul, 4. oktoobril Teater NO99 kaunite seinte vahel toimus AollaMo uus rõiva- ja ehtekollektsiooni esitlus. Moeetendus oli unikaalne selle poolest, et esimest korda korraldati Eestis Family‐Look‐stiilis rõivaste etendus ja seal näidati nii täiskasvanute kui ka laste moodi.

Õdusal sügisõhtul, 4. oktoobril Teater NO99 kaunite seinte vahel toimus AollaMo uus rõiva- ja ehtekollektsiooni esitlus. Moeetendus oli unikaalne selle poolest, et esimest korda korraldati Eestis family look‐stiilis rõivaste etendus ja seal näidati nii täiskasvanute kui ka laste moodi.

Modellidena olid laval emad ja väikesed printsessid. Esimesena esines Missis Estonia 2016 Anna Tõnissaar oma tütardega ja lõpus tuli kogu pere ema ja isaga, mis ei jätnud kedagi ükskõikseks.

AollaMo kollektsioon koosneb sügavates ja pehmetes toonides elegantsetest jakkidest, naiselikest kleitidest emale ja tütrele ning kootud pehmest mohäärist kardiganidest. Lisaks pakub AollaMo käsitsi maalitud särke ka isadele ja poegadele. Family look on stiil, mis võimaldab kõigil pereliikmetel sarnaseid ja ühtses stiilis rõivaid kanda, näidates oma kuuluvust perekonda. Kõik AollaMo ehted on valmistatud käsitööna ning on kordumatu iseloomu ja erilise auraga. Poolvääriskividega kaunistatud ainueksemplarehted hoiavad endas looduslikku energiat. AollaMo sügistalvise ehtekollektsiooni märksõnadeks on karge loodus, jäätunud lehed ja oksad, sinine meri, pimedad pikad ööd.

AollaMo ei ole lihtsalt bränd. Tegemist on riietele ja ehetele püütud eluga, mis väljendub looduse kaunites värvides ning naturaalsete kivide energias.

Avasta AollaMo unikaalsed rõivad ja ehted brändi stuudiopoes Tallinnas aadressil A. Lauteri 5. AollaMo kliendipäevad toimuvad 7.-12. oktoobril. 14.-16. oktoobril on bränd esindatud messil IluSõnum!