ÄRA MAGA MAHA! Kallos Cosmetics uskumatut südasuvist sooduskampaaniat

9 kommentaari
ÄRA MAGA MAHA! Kallos Cosmetics uskumatut südasuvist sooduskampaaniat

Suvi on aeg, mil peame oma juuste eest erilist hoolt kandma ning see tähendab, et ka juuksehooldustooted peavad olema tõeliselt heal tasemel. Soetades endale ühest ja samast sarjast nii šampooni, palsami kui maski, oleme juba õigel teel ning võime olla kindlad, et ka sügise saabudes on juuksed säravad ja pehmed. 

Suvi on aeg, mil peame oma juuste eest erilist hoolt kandma ning see tähendab, et ka juuksehooldustooted peavad olema tõeliselt heal tasemel. Soetades endale ühest ja samast sarjast nii šampooni, palsami kui maski, oleme juba õigel teel ning aitame kaasa sellele, et ka sügise saabudes on juuksed säravad ja pehmed. 

Kallos Cosmetics tooted kuuluvad paljude Eesti naiste lemmikute hulka, kuna toodete hinna- ja kvaliteedisuhe on väga hea.  Erilist tähelepanu tasub pöörata nendele toodete, mis on võitnud maailmas erinevaid auhindu ning kogunud rohkelt tunnustust ka blogijate seas:

* Pro-Tox ravisarja juuksemask 
* Lab35 tootesarja suurepärane juukseõli
* BODYART tootesarja niisutav massažikreem.

Kallos Cosmetics Hair Pro-Toxi juuksekasvu stimuleerivad ja juuste väljalangemist vähendavad ampullid tugevdavad juuksejuurt, parandavad peanahka, annavad juustele juurde tihedust ning muudavad juuksed tugevamaks ja tervemaks juurtest otsteni.  Ampullid sobivad ideaalselt kasutamiseks Pro-Toxi tootesarja intensiivselt taastava juuksemaskiga!

NB! Enamus tooteid on – 50%

Kaupa jätkub ainult kiirematele! 

Vaata lähemalt www.kallos.ee