Arvad, et punane huulepulk ei sobi sulle? Eksid!

Arvad, et punane huulepulk ei sobi sulle? Eksid!

Punane huulepulk on aegumatu klassika, mis ei lähe iialgi moest välja. Sellegipoolest usuvad paljud naised, ei saa seda stiilikindlat värvi kanda. Siinkohal nad eksivad. Punase huulepulga kaunilt välja kandmise  saladus peitub enda nahatooni jaoks sobivaima varjundiga punase leidmises.  

Punane huulepulk on aegumatu klassika, mis ei lähe iialgi moest välja. Sellegipoolest usuvad paljud naised, ei saa seda stiilikindlat värvi kanda. Siinkohal nad eksivad. Punase huulepulga kaunilt välja kandmise saladus peitub oma nahatooni jaoks sobivaima varjundiga punase leidmises.

Mida heledam on nahk, seda intensiivsemana mõjub punane huulepulk ning sel juhul peaks kindlasti ülejäänud meigi osas tagasihoidlikuks jääma, rõhutama üksnes huuli. Piisab täiesti sellest, kui silmameigi osas piirdud üksnes ripsmtušiga. Brünetid võiksid valida musta, blondid ja punapead katsetada vahelduseks näiteks hoopis pruuni ripsmetušiga, mis punase huulepulgaga koos loob väga sulni tulemuse.

Roosaka jumega naised võiksid otsustada külmemat tooni punase kasuks, kollaka pigmendi puhul sobivad pigem soojad punased. Kui oled ostnud punase huulepulga ning avastad, et see toon ei sobi sulle, ära viska seda minema, vaid miksi hoopis kokku mõne teise tooniga, tulemus võib olla üllatavalt efektiivne ja just sinule sobiv. Just katsetades ja erinevaid variante proovides võib avastada uusi väljundeid ja endale kõige paremini sobiva tooni.

 

Megan Fox

Kirsten Dunst

Scarlett Johansson