Aspiriinimask probleemsele näonahale

12 kommentaari
Aspiriinimask probleemsele näonahale

Kui soovid leida leevendust aknelisele ja põletikulisele nahale, siis proovi aspiriinimaski. See on taevani kiidetud ilusaladus, mida on kodus imekerge valmistada. Selleks osta poest aspiriini, millel ei ole ümbrist. Juhul, kui ei õnnestu ilma ümbriseta tablette leida, siis eemalda ümbris aspiriini purustamisel.  

Kui soovid leida leevendust aknelisele ja põletikulisele nahale, siis proovi aspiriinimaski. See on taevani kiidetud ilusaladus, mida on kodus imekerge valmistada.

Selleks osta poest aspiriini, millel ei ole ümbrist. Juhul, kui ei õnnestu ilma ümbriseta tablette leida, siis eemalda ümbris aspiriini purustamisel.

Võta u 7 tabletti aspiriini ja lahjenda neid vees 30 sekundit. Aspiriin on vees lahustuv ja tulemuseks saad nö pasta. Hõõru sellega nägu, et teha nahale õrn koorimine. Jäta siis mask mõneks minutiks nahale. Eriti pööra tähelepanu piirkondadele, kus esineb põletikku või vistrikke.

Kasuta maski 1-2 korda nädalas. Soovi korral võid segule lisada ka mett, et maskil nahka niisutav toime oleks. Tulemuseks on põletiku märgatav vähenemine nahal ning beebipehme nahk.

Pea aga meeles, et tegemist on siiski ravimiga ja läbi naha imendub tablettide toime ka kehasse, liigne tarvitamine ei pruugi olla parim sinu tervisele.

Oled aspiriinimaski proovinud ja soovid oma kogemusi Buduaari lugejatega jagada?

 

 

Mari Ojasaar

Sarnased artiklid