AVASTA KOHT, KUS saab õnne osta

AVASTA KOHT, KUS saab õnne osta

Iga naine soovib tunda end stiilse, ilusa ja erilisena ning sageli loovad selleks ideaalse  võimaluse just ehted. Ehete kaudu saab inimene jätta endast hea esmamulje, väljendada oma emotsioone, maailmavaadet ja loovust. See, milliseid ehteid naine kannab, räägib tema kohta rohkem, kui võiks arvata. Seega peaks ehete kandmine olema teadlik valik, eesmärgiga tunda end hästi ja ainulaadsena. 

Iga naine soovib tunda end stiilse, ilusa ja erilisena ning sageli loovad selleks ideaalse võimaluse just ehted. Ehete kaudu saab inimene jätta endast hea esmamulje, väljendada oma emotsioone, maailmavaadet ja loovust. See, milliseid ehteid naine kannab, räägib tema kohta rohkem kui võiks arvata. Seega peaks ehete kandmine olema teadlik valik, eesmärgiga tunda end hästi ja ainulaadsena. 

Üheks tähtsaks ja üha enam tähelepanu pälvivaks märksõnaks ehete puhul on materjal, millest neid valmistatakse. Enamasti kantakse ehteid terve päeva ning mida kauem inimesel nendega kontakt on, seda suuremat mõju nad omavad. Usutakse, et näiteks poolvääriskivide kaudu on võimalik end tervendada ning tuua ellu rohkem küllust, armastust ja positiivsust, mistõttu on need maagilised kivimid muutunud viimasel ajal globaalseks trendiks. 

Nüüdseks juba üheksa aastat on Eesti turul tegutsenud ainulaadse kaubavalikuga aksessuaaride kauplus Berkana Jewelry & Disain – koht, kus avaneb võimalus õnne osta.  

Sealne aksessuaarivalik koosneb üksnes naturaalsetest poolvääris- ja looduslikest kividest ja materjalidest, Swarovskist ja käsitsi valmistatud klaasist. Kaubavalikust võib leida üle 7000 eseme – käevõrud, kaelakeed, kõrvarõngad, sõrmused ja prossid igale maitsele ja vastavalt sündmusele nii naistele, meestele kui ka lastele. Berkana Jewelry & Disaini muudab eriliseks ja unikaalseks fakt, et nad ei tarni valmisehteid Eesti või välismaa jaemüüjate käest, vaid valmistavad neid ise. Kõik ehted on ainueksemplarid ning neid luues on olnud eesmärgiks garanteerida kandjale iga teose ainulaadsus ning pakkuda talle parimat hinda ja kvaliteeti. Ettevõtte tööd on saanud sooja vastuvõtu nii Eestis kui ka välismaal – Soomes, Taanis, Rootsis ja Saksamaal. 

Eriline nurgake 

Kaupluse seinal on nurgake, kus on iga poolvääriskivi kohta täpne ja oluline informatsioon nii eesti kui ka vene keeles, nii kivi omadustest kui ka mõjust inimesele. Vastavalt tähtkujule või näiteks mõne isikuomaduse arendamisele saab endale valida just kõige õigema ehte. On olnud seiku, kus naine tuleb poodi ning avaldab soovi leida endas rohkem enesekindlust, õige kivi soetamisel on tema soov täitunud. Võib kõlada veidralt, kuid ehted aitavad unistuste ja soovide täitumisele salamisi kaasa. Endale oma eesmärke teadvustades ning poolvääriskivi võimu usaldades avaneksid justkui uksed võlumaailma.

Lasuriit – leevendab valu ja turset, aitab krampide vastu ning leevendab selgroo- ja liigesevalu, parandab vereringet, ravib radikuliiti ja aitab melanhoolia vastu. Teda peetakse emade ja laste talismaniks, arendab sõprust ja sõbralikkust, on vastastikuse armastuse sümbol.

Sodaliit – aitab ühendada loogikat intuitsiooniga ja tasakaalustab emotsioone. Tugevdab südame-veresoonkonda, alandab vererõhku, stabiliseerib südametegevust ja alandab söögiisu.

Roosa kvarts – tugevdab südame-veresoonkonda ja närvisüsteemi, leevendab põletikke, vähendab stressi ja ärevust, toob ellu rohkem armastust. Sümboliseerib vastastikust armastust ja kaitseb perekonda. 

Personaalne lähenemine 

Kaupluse konsultandid on oma eriala asjatundjad, kes on kliendile kui teejuhid õige ehte leidmisel. Tasub vaid pöörduda oma ala spetsialisti poole ning ta oskab soovitada igale inimesele sellest kivist valmistatud ehte, mis on kooskõlas kliendi isiksusega, leevendab konkreetset terviseprobleemi või aitab leida elus rohkem õnne.  

Orientatsioon eritellimustele 

Kaupluses võetakse vastu ka eritellimusi ning teostatakse kõikvõimalikke ideid, milleks klient soovi avaldab. Kui soovitakse endale sellist ehet, mida mitte kellelgi teisel maailmas ei ole, siis Berkana Jewelry & Disain realiseerib selle soovi. Samuti avaneb võimalus ehteid väiksemaks või suuremaks muuta ning seda teenust pakub kauplus täiesti tasuta. 

Boonused

Suur valik tooteid ka meestele. 

Kliendikaardisoodustus püsiklientidele -10%.

Mugav asukoht – viieminutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, 1,5 tundi tasuta parkimine. 

Veebipoest tellides jõuab kaup kohale ühe tööpäeva jooksul ning kohaletoimetamine on tasuta. 

www.berkana.ee

Lootsi Keskus, 1 korrus, Lootsi 8, Tallinn