AVONI UUS SARI MARK kui kunstiline eneseväljendus

AVONI UUS SARI MARK kui kunstiline eneseväljendus

Saagem tuttavaks, MARK on Avoni uusim jumestusbränd, mis defineerib jumestamist kui kunsti- ja eneseväljendamise vormi.

Saagem tuttavaks, MARK on Avoni uusim jumestusbränd, mis defineerib jumestamist kui kunsti- ja eneseväljendamise vormi.

Uuest sarjast leiab uuenduskuuri läbinud hästi tuntud vanu tooteid ning innovaatilisi uudistooteid nagu näiteks Spectralash ripsmetušš.

Uue sarja reklaamnäoks Eestis sai tuntud meigikunstnik Reelika Reimann.

Kunstis kutsub tühi lõuend kunstnikku looma ja end väljendama. Miks ei võiks ka inimese nägu olla seesama tühi lõuend, mis inspireerib meid ennast meigi abil väljendama, kasutades erinevaid värve, kujundeid ja tekstuure? Sellest sütitavast ideest lähtudes tõi Avon Products Inc. turule uue meigisarja Mark, mis innustab tarbijaid avastama oma loomingulisemat poolt ning jumestusega julgemalt mängima. Rahvusvaheliselt lansseeritud meigisarja tooteid saab osta ka Eestis alates märtsi algusest.

“Kogu Marki tooteportfell loodi eesmärgiga inspireerida naisi ning luua neile tipptasemel meigivahendid, mis üllataksid innovaatilise tekstuuri, trendikate värvide ja ülitäpsete tööriistadega, võimaldades neil oma ilu ja erilisust meigi abil esile tuua,” tutvustab uut sarja Avoni Baltimaade ja Soome tegevjuht Anneli Loorits. “Marki tootesarjast leiab jumestustooteid huultele, silmadele, näole ja küüntele, mis sündisid tänu suurtele investeeringutele Avoni teadus- ja innovatsiooniosakonda viimasel kahel aastal,” lisab ta.

Alates 2017. aastast teeb Avon Eesti esimest korda koostööd ka jumestuskunstnikuga, kelleks sai julge ja loominguline Reelika Reimann. “Mul on hea meel, et saan aidata turule tuua nii noortepärast ja mängulist meigibrändi nagu see on Mark. Tunnen ise end 100% Marki inimesena”, lisab Reelika.

2017. aastal läbib kogu Avoni jumestusportfoolio uuenduse, jagunedes kahte uude gruppi – klassikalised meigitooted liiguvad True Colour brändi alla ning noortepärased ja trendikad meigitooted uude Mark sarja. Mark tootesari pakub laia värvi- ja tootevalikut, mille hulgast iga iluhuviline leiab kõik vahendid, et ennast meigiga väljendada. Mark tootesarja kuuluvad silmalainerid, puudrid, huuleläiked, küünelakid, põsepunad, peitepulgad ja palju muud. Kõik tooted tulevad Eestis müüki alates 2. märtsist.

Kui meik on sinu jaoks kunstivorm, siis on Mark just Sinu jaoks loodud! Sinu nägu on Su lõuend ja Sina oled kunstnik! Ole loov!

Vaata videoaknast Reelika Reimanni õpetust, kuidas teha pidulikku jumestust Avoni toodetega!

Mis on Avon?

Avon on ettevõte, mis on rohkem kui 130 aastat seisnud ilu, innovatsiooni, rõõmsameelsuse ning ennekõike naiste eest. Avoni tooteid müüb enam kui kuus miljonit sõltumatut müügiesindajat üle maailma. Tootevalikus on nii ilutooteid, parfüüme, nahahooldusvahendeid kui ka aksessuaare, moe- ja kodukaupu. Avoni tuntuimad brändid on Anew, Avon Color, Skin-So-Soft, Advance Techniques, Nutra Effects jt. Lisainfot Avoni Eesti filiaali kohta leiad www.avon.ee