BEYONCE’I IHUMEIKAR paljastas staari erilise ilunipi

BEYONCE’I IHUMEIKAR paljastas staari erilise ilunipi

Lauljatar Beyonce näeb punasel vaibal alati võrratu välja ning seda tänu professionaalsele tiimile, kes teda igal sammul toetab. Tema kauni meigi taga on legendaarne Hollywoodi jumestuskunstnik Sir John, keda peetakse parimatest parimaks ning enamus glamuurseid diivasid just selle mehe käe all oma laitmatu meigi saavadki.

Lauljatar Beyonce näeb punasel vaibal alati võrratu välja ning seda tänu professionaalsele tiimile, kes teda igal sammul toetab. Tema kauni meigi taga on legendaarne Hollywoodi jumestuskunstnik Sir John, keda peetakse parimatest parimaks ning enamik glamuurseid diivasid just selle mehe käe all oma laitmatu meigi saabki.

Sir John on Beyonce’i meikimisest mitmel korral ka välismeedias rääkinud ning kasulikke soovitusi andnud. Ent mis on Beyonce’i kõige erilisem ilunipp – see miski, mis alati toimib ja mida teised naisedki katsetada võiksid?

Sir John tõdeb, et parima tulemuse saamiseks on vaja laitmatut põhja ehk siis nahk peab alati olema niisutatud ja hoitud. Valed nahahooldustooted muudavad naha tuhmiks ja võivad tekitada ka aknet ning teisi inetuid nahaprobleeme. Kui nahk on õigesti hooldatud, näeb see kaunis välja ja seda on lihtsam meikida. 

Mis aga meikimisse puutub, siis nipp, mis alati toimib, on silmalaugude rõhutamine kerge lisaläike abil ja erksavärviline huulepulk! Kui silmameik on tehtud ja lauvärv peale kantud, siis võiks laugudele pisut läiget lisada, täpsemalt kulmujoone alla. See toob silmadesse koheselt rohkem sära. Laugude keskosale läiget panna ei tasu, sest see tõmbab kokku kohe, kui sa silmi pilgutad.

Erksavärviline huulepulk toimib samuti alati ja siinkohal on oluline, et sul oleks kaunis valge naeratus. Erk huulevärv muudab selle veelgi pilkupüüdvamaks.

Kõige olulisem on omada kaunist ja hooldatud nahka ning ilusat naeratust – õige meik rõhutab neid veelgi.

Allikas: stylist.co.uk