Bieberi needus: järgmine modell lahutab abielu pärast lauljaga lähedaseks saamist

Briti supermodell Lara Stone köitis hiljuti meedia tähelepanu, kui osales poolpaljalt koos Justin Bieberiga Calvin Kleini reklaamkampaanias. Nüüd on modell taas kõmuväljaannete esikaanel - seda seetõttu, et hülgas oma abikaasa!

Briti supermodell Lara Stone köitis hiljuti meedia tähelepanu, kui osales poolpaljalt koos Justin Bieberiga Calvin Kleini reklaamkampaanias. Nüüd on modell taas kõmuväljaannete esikaanel – seda seetõttu, et hülgas oma abikaasa!

Paari tuttavad on juhtunust šokis, kuna Lara Stone ja kuulsa Briti koomiku David Willamsi abielu on alati paistnud kaljukindel. Viis aastat abielus olnud paaril on ka 2aastane poeg Alfred. Lara kolis paari ühisest Londoni kodust välja ning võttis kaasa ka poja ja koera. David on sõprade sõnul täiesti meeleheitel ning proovib suhet päästa. 

Vahetult pärast Justin Bieberiga tutvumist on varem lahutanud abielu ka supermodell Miranda Kerr, kel oli samuti pisikene poeg koos Orlando Bloomiga. Viimane ei salli Bieberit silmaotsaski ja möödunud suvel lõi poplauljaga kokku põrgates teda rusikaga näkku. Kas liikvel on Justin Bieberi needus?

Lara Stone ja Justin Bieber

Lara Stone koos oma abikaasa David Williamsiga

 

Buduaar.ee