BOURJOIS ESITLEB: Peeglike, peeglike seina peal…

BOURJOIS ESITLEB: Peeglike, peeglike seina peal…

Kuningal ja kuningannal sündis tütar, kelle nahk oli valgem kui lumi, huuled punasemad kui veri ja juuksed mustad kui eebenipuu. Ilmselt teilegi tulid need read tuttavad ette. Just, tegemist on muinasjututegelase Lumivalgekesega, kelle ilu jättis varju kauni, ent kadeda südamega võõrasema.

Bourjois’ oktoobrikuised uudsed tooted on just sobimas muinasjutuliselt perfektse jumestuse loomiseks. Peeglike, peeglike, kes on kauneim kogu maal?

SINU TÄIUSLIK NAHK

Bourjois’ uus jumet täiuslikumaks muutev puuder Silk Edition Touch Up

Universaalne toon annab läbikumava lõpptulemuse. Puudrit kantakse nahale meigirituaali viimase sammuna, sest see nahajumet täiustav puuder silub poorid ühtlaseks, matistab jume ning pikendab meigi kestvust. Tulemuseks täiuslikkuseni viimistletud jume. 

Kuidas töötab poore kaotav (blurring) efekt? Poore kaotav puuder on silikoonpolümeerne sfääriline vorm. See ülipehme puuder hajutab valgust ning ühtlustab seeläbi naha tekstuuri.

SINU AHVATLEVAD HUULED 

Bourjois’ huulepulgad Rouge Edition ja Rouge Edition Velvet

Bourjois ühendab kollektsiooni Red in the City kaks tooni: Rouge Edition Velvet huulevärvi ja neli Rouge Edition 12H tuliuut tooni. Kollektsioon, mis seab rambivalgusse punase.

ROUGE EDITION 12H huulepulk jätab huultele poolmati värvitulemuse. Huulepulga kreemjas koostis pakub maksimaalset kandmismugavust 12 tundi. 

ROUGE EDITION VELVET – julge matt lõpptulemus ja rikkalik pigmentidega küllastunud värv, mis on huultel kirjeldamatult kerge ning sametine ja seda tänu haihtuvatele õlidele, mis hoiavad värvi erksana 24 tundi.

Värvivaliku leiad galeriist!

SINU UNUSTAMATU PILK 

Bourjois’ uus Volume Glamour Effet Push Up Black Serum ripsmetušš.

* Uus koostis: must seerumit sisaldav koostis siidiekstrakti ja B5-provitamiiniga hoiab ripsmeid pideval kasutamisel elastsetena.  

* Silk Touch tušihari: ülipehme hari liugleb sujuvalt ripsmeil, eraldades neid juurtest otsteni, jätmata ripsmeid tükki.

* Ripsmed on siidised ja täiuslikud, kaotamata push up-efekti ja andes sügavmusta tulemuse!

Bourjois’ uus silmalainer Liner Feutre Slim

Kaunid silmad saavad viimistluse peene ja täpse lainerijoonega. Bourjois on loonud Slim viltotsikuga laineri, mille tugeva pigmendiga koostis annab ühe tõmbega intensiivselt musta lõpptulemuse, mis kestab 24 tundi. 

Ideaal Kosmeetikas oktoobri lõpuni kõik BOURJOIS tooted -25%

VÕTA OSA BOURJOIS AUHINDADEGA TEADMISTEMÄNGUST SIIN