BRÜNETTIDELE: MILLE JÄRGI VALIDA õiget tooni blond juuksevärv?

BRÜNETTIDELE: MILLE JÄRGI VALIDA õiget tooni blond juuksevärv?

Millise tooni kasuks otsus langetada juhul, kui oled  brünett, kuid sooviksid omada heledaid juuskeid? See on küsimus, mille taga üsna tihti pead vaevatakse.

Millise tooni kasuks langetada otsus, kui oled brünett, kuid sooviksid omada heledaid juukseid? See on küsimus, mille pärast üsna tihti pead vaevatakse.

Kuigi tänapäeval on olemas kõikvõimalikud äpid, mis annavad võimaluse kiigata, kuidas üks või teine toon meile sobida võiks, ei saa me tegelikus tulemuses päris kindlad olla, enne kui otsustav samm on astutud. Selleks et blond värv brüneti puhul veetlevalt toimima hakkaks, on oluline valida selline toon, mis sobiks kokku nahatooniga. 

Kahvatu jume puhul võiks kõige paremini toimida külm, udune või kreemjas plaatinablond. 

Oliivikarva jumega naised on õndsas nimkirjas. Täpselt nagu reeglina sobivad ovaalsele näokujule kõik soengud, sobivad ka oliivikarva jumega suure tõenäosusega kokku kõik erinevad toonid – plaatinast meekarva blondini. 

Tumeda jume puhul soovitatakse eelistada beežikaid, kreemjaid ja karamellitoone. Vältida võiks liialt tuhme ja uduseid toone, mis reeglina ei rõhuta ilusat jumet, vaid pigem vastupidi, muudavad selle tuimaks.  

Allikas: harpersbazaar.com