BUDUAAR KÄIS DEBENHAMSIS uusi trende proovimas

Briti luksuskaubamaja Debenhams on juba aastaid olnud Eesti naiste üks lemmikpoode, kuna nende kleidivalik on üks pidulikumaid ja kontoristiili austajad leiavad sealt väga šikke viimaste hooaegade trende otse Inglismaa moesüdamest. Mainimata ei saa jätta ka eriti stiilset koduosakonda, küllusliku valikuga lasteosakonda ja võib kindel olla, et ka iga mees leiab sealt midagi enda maitsele. 

Sel aastal saabus kevad koos Debenhamsi moe-ja ilupäevaga, mis tipnes 20. märtsi õhtul kell 18, mil pood täitus peomeeleoluga. Viimast saatis särtsakas muusika, kohal oli stilist, kes tutvustas kevadsuviseid trende, Givenchy jumestuskunstnik pakkus flach.make up konsultatsiooni ning huvilised said võimaluse fotograafil endast ka pilti paluda. Eriti ahvatlevaks muutis ürituse fakt, et kogu kosmeetika oli -20 % ja kogu muu kaup -25 %. Soodustuse tõi salasõna: KEVAD! 

Šiki päeva puhul otsustasid ka Buduaari turundusjuht Joanna ja moetoimetaja Liisa poodi kiigata, et tutvuda uue trendika kaubavalikuga ja leida toodete seast omad lemmikud. 

Käesoleval kevadel ja suvel on nude-toonid taas väga trendikad ning poodi sisenedes jäigi Joannale kohe silma üks tema selle kevade lemmitoonis jumpsuit Phase Eight brändilt, mis on mitmes mõttes väga praktiline valik. Selle šiki pükstükiga saab kindlasti suve kõige tähtsamad sündmused mööda saata, olgu selleks siis sõbranna pulm, teatriskäik või mõni muu elegantsemat tüüpi pidu. Kui tahad jumpsuit’ile veelgi pidulikkust lisada, kanna selle juures eriti glamuurseid kõrvarõngaid ja käevõru. Stiiliga annab mängida ka erinevate käekottide näol. Pidulikuma ürituse puhul kanna kindlasti clutch-kotti! 

Jumpsuit, Phase Eight, 229 € / Kott, Principles 69,95€

Pükstüki valik on Debenhamsis suur ning vastandiks eelmainitud pastelsele eksemplarile jäi meile teisena silma erkpunane pükstükk, mida annab kanda nii pidulikumal üritusel kui ka igapäevaselt kontoris. 

Jumpsuit, Phase Eight 169€ / Käekott, Jasper Conran 89,95€

Selle kevade üheks märksõnaks on ka erksad värvitoonid ja nende vastandamine. Lillad püksid ja kollane pluus ning sinna juurde näiteks hoopis sinine kott. Miks mitte? 

Pluus, Jasper Conran, 49,95 € / Püksid, Jasper Conran, 20,99 €, Kott, Jasper Conran, 89,95 €

Kuna suvi on tulekul, võib juba eos mõtlema hakata ka erinevate festivalide peale, mida on mõnus külastada mõnes mugavas midikleidis. Seljakotid on ka sel aastal endiselt moes ning tuleb tunnistada, et need on märksa mugavamad kui käekott. 

Kleit, Warehouse, 89 € / Seljakott Faith 39,95 €

Kõigil, kes on harjunud pintsakut kandma üksnes viigipükste või vastava seelikuga, on sel kevadel aeg proovida midagi hoopis teistsugust. Lilleline siidkleidike ja ruuduline pintsak on romantiliseks ning trendikaks valikuks ning muudab tööpäeva kindlasti märksa mängulisemaks. Särtsu soovitame lisada mõne erksa käekotiga. 

Kleit, Nine By Savannah Miller, 89,95 € / Pintsak, Nine By Savannah Miller, 84,95 € / Käekott, Principles, 64,95 €

Moes on ka ussimuster!  Käekott, Faith, 49,95 €

Vahel võib peituda võlu hoopis lihtsuses ning seetõttu valisime välja minimalistliku nude-toonis kudumi ja klassikalised mustad viigipüksid. 

Kudum, Principles, 34,95 € / Püksid, Principles, 49,95 € / Käekott Nine by Savannah Miller 64,95€

Debenhamsis on ka imeline valik ööriideid ning meie südame võitsid esimesest hetkest Ted Bakeri roosimustrilised pidžaamapüksid ja hommikumantel, mis on lihtnsalt nii kevadiselt naiselik, romantiline ja kaunis. 

Ööpüksid, Ted Baker, 34,95 € / Hommikumantel, Ted Baker, 59,95 € 

Kevade saabumise puhul tasuks oma garderoobi uuendada ka mõne ägeda mantli näol. Punane on värv, mis Eesti hallis kliimas mõjub kui energiasüst. 

Mantel, Jasper Conran, 124,95 € 

Õige mantel muudab naise alati šikiks! 

Mantel, Warehouse, 103 € / Käekott, Principles, 49,95 €

Lisaks leidsime koduosakonnast suure valiku uusi lemmikuid, piilu galeriisse!