Buduaar testib: Mary Cohr Catiovital näohooldus

Buduaar testib: Mary Cohr Catiovital näohooldus

Keset linnamelu, ühe pealinna suurima ristmiku vahetus läheduses on peidus väike vaikne oaas, kuhu on võimalik kära ja kiire elutempo eest põgeneda. See oaas on Marinessi ilusalong, kus olingi ühel kiirel töönädalal salongi uksest sisse astudes valmis end pooleteiseks tunniks iluprofessionaalide käe alla unustama. 

Keset linnamelu, ühe pealinna suurima ristmiku vahetus läheduses on peidus väike vaikne oaas, kuhu on võimalik kära ja kiire elutempo eest põgeneda. See oaas on Marinessi ilusalong, kus olingi ühel kiirel töönädalal salongi uksest sisse astudes valmis end pooleteiseks tunniks iluprofessionaalide käe alla unustama. 

Salongis usaldasin end oma nimekaimu – kosmeetik Liliani osavatesse kätesse. Esialgu pidasime maha väikese vestluse, kus andsin informatsiooni oma näonaha tüübi ja probleemide kohta. Mind ei ole kunagi olnud õnnistatud perfektse näonahaga. Teismelisena pidasin võitlust vistrikega ning ka tänasel päeval on mul pigem segatüüpi näonahk, mis kipub kiiresti läikima. Samuti on mu nahk tundlik ja ka allergilised reaktsioonid ei ole võõras nähtus. Seega valisimegi mulle Catiovital näohoolduse, mis on personaalselt kohandatav sügavpuhastav ja nahale ilu andev aparaadihooldus. Hooldus sobib igale vanusele, kõikidele nahatüüpidele ja seisunditele, kuna valikus on erinevatele nahatüüpidele sobivad professionaalsed tooted. 

Näohooldus algas meigi eemaldamise ja näonaha koorimisega, millele järgnes näohoolduse esimene etapp: sügavpuhastav termomask. Esmalt kantakse näole kliendi nahatüübile sobiv aktivaator. Tegu on hüdrogeeliga, mis sisaldab muuhulgas rosmariini, lavendli ja salvei eeterlikke õlisid. Aktivaator kiirendab hapniku omastamist rakkudes ning tõhustab veelgi järgnevate hooldustoodete toimet. Seejärel valitakse kliendi nahatüübile vastav sügavpuhastav geel, mille peale asetatakse termomask. Termomask on soojendava efektiga ning mõjub näonahale justkui saunana. Rahustava muusika saatel saad lõõgastuda ning lasta soojal maskipadjal teha oma tööd. Peale maski tuleb näohoolduse raskeim osa – mehaaniline puhastus. Seda saab klient ise valida ning vaatamata sellele, et mind ootas õhtul ees jõulupidu koos kolleegidega, otsustasin näohooldusest siiski maksimumi võtta. Termomask oli selleks ajaks juba poorid avanud ning seetõttu ei olnud mehaaniline puhastus ka nii valulik. 

Näohoolduse teine etapp on topelt ionisatsioon spetsiaalse aparaadiga. Positiivse ja negatiivse elektroodi toimel tekib nahas galvaaniline vool, mis aitab hoolduses kasutataval seerumgeelil sügavuti imenduda. Hooldus on ohutu ja nauditav, masina tööd oma nahal ei tunne, pigem on tegemist kerge ja mõnusa massaažiga. Hooldus sobib ka rasedatele. See on vastunäidustatud ainult südamestimulaatoriga inimestele. 

Peale aparaadihooldust algas minu lemmikosa – lõõgastav massaaž eeterlike õlidega. Ka eeterlikud õlid on valitud vastavalt naha vajadustele. See on koht, kus inimesed tavaliselt unne vajuvad ja ei olnud ka mina erand. Seejärel kantakse näole mask, mis rahustab naha kenasti maha. Peale maski olid mu näolt kadunud ka mehaanilise puhastuse jäljed. Hooldus lõpeb kliendi naha vajadustele vastavalt sobiva seerumi ja kreemi pealekandmisega. 

Vähemalt paar tundi peale hooldust ei ole soovitatav ennast meikida, nii saavad nahale kantud kasulikud kreemid ja seerumid mõjuda. Seega tuli mul olude sunnil jõulupeole minna meigivabalt. Peale tavapärasest läikivama näonaha ei olnud mu päevasest iluprotseduurist muid jälgi õnneks märgata. Parimat efekti on näha aga järgmisel päeval: nahk on muutunud ilusaks, puhtaks ja jume ühtlaseks. Otsustasin selle protseduuri intensiivkuuri kasuks, et kaunist tulemust ka edspidi säilitada! 

 

Tekst: Lilian Lõhmus