BUDUAAR TESTIS: AFFINITY – iluprotseduur, mis võistleb ilusüstidega

BUDUAAR TESTIS: AFFINITY – iluprotseduur, mis võistleb ilusüstidega

Iga noorendav iluprotseduur lubab sind nooremaks teha, aga kas ka tegelikult teeb? Buduaar käis testimas Iisraeli ilutööstuse tipptehnoloogiat, mis lubab silmnähtavat tulemust juba peale esimest protseduuri. Meie katsejäneseks oli sel korral Buduaari vastutav väljaandja ja kolme lapse ema Marge Tava.

Iga noorendav iluprotseduur lubab sind nooremaks teha, aga kas ka tegelikult teeb? Buduaar käis testimas Iisraeli ilutööstuse tipptehnoloogiat, mis lubab silmnähtavat tulemust juba peale esimest protseduuri.

Meie katsejäneseks oli sel korral Buduaari vastutav väljaandja ja kolme lapse ema Marge Tava.

 

“Ma armastan uusi ilutooteid ja protseduure testida ning enam kui kümne Buduaari tegevusaasta jooksul olen mitusada ilutesti enda peal läbi teinud. vipMedicumis on üks minu lemmikprotseduure seni olnud Hydra Facial, sest see on kiire ja tõhus ergutus väsinud näonahale ning lubatud ka raseduse ja imetamise ajal. Ometigi pole see võrreldav kliiniku uue protseduuri – Affinity – tulemusega. Tegu on tehnoloogiaga, millele pole maailmas veel analoogi ja see on ainus tehnoloogia, mis toimetab toimeained otse dermasse. 

Affinity pakub tõsist konkurentsi ilusüstidele, mis on paljude Eesti naiste lemmikud, sest on tõhus, kiire ja lihtne viis kortse vähendada. See uus kõrgtehnoloogiline protseduur on siiski palju loomulikum kui ilusüstid, sest kui näiteks botoksisüstid lõdvestavad lihaseid ja peatavad seeläbi miimiliste kortsude liigutamise, muutes mõnes mõttes näonaha laisaks, siis Affinity lubab nahal ja lihastel oma loomulikku elu edasi elada, aga täidab imepisikesed tühjad koridorid naha sees. Affinity sobib hästi neile, kes ei taha või ei saa mingil põhjusel ilusüste teha ning kes soovivad ühe protseduuriga oluliselt parandada näonaha üldist olukorda. 

Affinity puhul transporditakse toimeained ülipeenikese joana naha sisse viisil, mis ei kahjusta rakkusid ning mis tekitab kohese efekti. Preparaat täidab naha imepisikesed vaheruumid ning ühtlasi taastub nahas kollageeni tootmine. Protseduuri tulemusel tundub nahk pringim ning kaovad ja vähenevad peened kortsud. Lisaks vähendab see ka poore ning ühtlustab naha jumet.

Kas vahet oli märgata?

Affinity protseduuri alguses hoiatas doktor mind, et sõltuvalt inimese tundlikkusest võib protseduur olla päris valus. Ta andis kätte isegi väikese salvräti, juhuks kui pisarad peaks silma tulema. Valmistusin hullemaks, aga õnneks selgus peagi, et kuigi mu nahk oli vastuvõtlik ja reageeris protseduurile hästi, ei olnud see protseduur sugugi valus. Kõige enam muretsesin ma silmade ümbruse pärast, sest silmad on mul allergilised ja kartsin, et nende tundlikkus on väga suur. Vaatamata sellele mõjus protseduur just kõige tõhusamalt silmaümbrusele, kus pidevatest allergiailmingutest tulenevalt oli nahk kõige õrnem ja kahjustunum. Protseduur ise kestis tund aega, millest umbes 30 minutit kulus aplikaatoriga preparaadi saatmisele nahka ning teine osa rahustavale maskile, et nahka toita.

Kas vahe enne ja pärast protseduuri oli märgatav? Ma arvan, et ükski protseduur ei peta ära naise bioloogilist vanust, kuid Affinity andis mulle võimaluse tõsta märgatavalt naha toonust ning peita väsimuse märgid, mida just imepisikesed kortsud näole jätavad. Elades viimasel ajal rütmis, kus laste ja töö kõrvalt on raske leida aega isegi kõige elementaarsemaks näo koorimiseks või -maskiks, siis erinevus oli minu puhul peeglist kohe näha. Hea tunne on näha, et tunniajane protseduur suudab näost ära võtta magamata ööd. Protseduuri läbi viinud doktori sõnul on tema klientidest vähemalt 80% täheldanud kohe peale protseduuri silmaga märgatavat noorendavat efekti.

Tutvu Affinityga lähemalt vipMedicumi lehel või helista kliinikusse tel 659 0231 ja küsi rohkem infot.