BUDUAARI 10 LEMMIKKOMPLEKTI Baltika moe-show’lt

BUDUAARI 10 LEMMIKKOMPLEKTI Baltika moe-show’lt

Kui välismaistel moe-showdel võime silmata rohkelt uroopilist disaini, millest suurt osa tänavapildis ilmselt iial ei kannaks, siis kodumaine mood rõhub eeskätt praktilisusele.

Kui välismaistel moe-show‘del võime silmata rohkelt utoopilist disaini, millest suurt osa tänavapildis ilmselt iial ei kannaks, siis kodumaine mood rõhub eeskätt praktilisusele.

Aastas kaks korda toimub Baltika Grupi moe-show, kus tulevad esitlusele Eesti parimate moebrändide uued kollektsioonid. Käesoleval nädalal võisime näha seda, milliseid trendikaid rõivaid pakuvad Mosaic, Bastion, Monton, Baltman ja Ivo Nikkolo.

Buduaar valis välja oma kümme lemmikkomplekti. 

 

Plisseer on eesootavate hooaegade üheks läbivaks sõnaks trendileksikonis. Ivo Nikkolo hall seelik võidab arvatavasti üheainsa hetkega nii mõnegi moegurmaani südame. 

Ivo Nikkolo must tuunika on ehedaks tõestuseks, et lihtsuses peitub võlu. Mõni efektne kaelaehe muudaks muidu igapäevase tuunika hoobilt pidulikumaks. 

Montoni salapärase udulilla lillemustriga midikleit ja must mantel on kui loodud koos kandmiseks. 

Huvitav moodus, kuidas muuta viimaste hooaegade hitt – läbipaistev siid – kantavamaks. Erkroosa, tumelilla ja musta kooslus mõjub äärmiselt sensuaalsena. 

Liivakarva pintsak ja huvitava lõikega helesinine triiksärk, kontrastiks mustad viigipüksid – ideaalne komplekt uue töönädala alguseks. 

Bastioni naiselik ja müstiline öösinine õhtukleit, mis vallutab sel aastal kindlasti mitmeid jõulupidusid. 

Mosaici sooja ja pehmet tumesinist mantlit nähes süveneb sügiseootus. Trendikas valik on kanda seda sügishooaja hiti, moodsa turbaniga, ja Tanel Veenre erksate kõrvarõngastega. 

Me lihtsalt armastame pükstükke! Ivo Nikkolo musta jumpsuit‘i annab kanda nii igapäevaselt kui ka pidulikel sündmustel. Taas kord tuleb siinkohal võtmesõnaks mäng aksessuaaridega. 

Seemisnahk hakkab moes püsima ka järgmistel hooaegadel ning seda kinnitab Montoni viimane kollektsioon “Wild at Heart”. Teksad, seemisnahast kardigan, trendikas üleõlakott ja hõbedased jalatsid – lihtne ja armas komplekt! 

Lõpetuseks soovitame lisada elule värvi! Üks lihtsalõikeline kleit ei eeldagi muud kui särtsakat värvi ja heatujulist naist, kes kleidi säravalt välja kannaks. 

Milline loetelust on sinu lemmikkomplekt?