BUDUAARI MEESTEOKSJON: oksjonivõitja šopping koos Ženja Fokiniga

Kes veel mäletab, siis sõbrapäeva paiku toimunud Buduaari heategevuslikul meesteoksjonil oli teiste toredate meeste teenuste seas ka personaalne šopping koos Ženja Fokiniga. Kogu oksjonilt saadud tulu läks Tilsi Perekodule. 

Õnnelik oksjonivõtja Kristi jagas Buduaariga enda kogemust.

“Tavaliselt mul loosiõnne ei ole. Aga oksjonil saan ise panuseid teha ja oma võiduvõimalust reaalselt juhtida. Ja nii ma tegingi piisava panuse ning võitsin Buduaari heategevuslikul meesteoksjonil endale personaalse šopingutuuri koos stiilinõustaja Ženja Fokiniga. Selliselt õnnestus mul saavutada kaks eesmärki korraga: anda oma panus heategevusse ning kogeda stiilinõustamise näol midagi, mida ma kunagi varem pole proovinud.

Ühel päeval seisingi Rocca al Mare keskuse aatriumis põnevusega ootamas, mis nüüd juhtuma hakkab. Ma olin endale ette kujutanud, et hakkame erinevaid poode läbi käima ja riideid selga proovima. Tegelikkuses oli asi oluliselt lihtsam: professionaalina oli Ženja Fokin minu poolt varem vastatud küsimuste pinnalt eeltöö ära teinud ning Debenhams kaupluse riietuskabiinis ootasid mind ees erinevate brändide kleidid, püksid, pluusid ja mantlid. Minu osaks jäi neid kõiki ükshaaval selga proovida ja arvamust avaldada. Õhtu märksõnaks olid VÄRVID. Kerge kartus, et soovitatavad riided ei pruugi mulle meeldida, osutus asjatuks. See on hämmastav, kuidas mõne küsimuse pinnalt suutis Ženja minu soove tabada. 
Ühest küljest oli kõik proovitu mulle väga “omane”. Teisest küljest sain kaasa väga palju huvitavaid mõtteid ja ideid ning loomulikult ka riideid, mida ise ei oleks osanudki vaadata ja mis tõid kaasa just sellise soovitud muudatuse, mida ihkasin ja stiilinõustamiselt ootasin – nimelt värskuse.
Ütlus, et kes ei proovi, see ei saa kunagi teada, vastab täiesti tõele. Mina proovisin ja tean nüüd, et stiilinõustamine on väga huvitav kogemus, mida soovitan soojalt teistele.”

Riided: Debenhams, Monton, Bata, Parfois
Stilistika: Jevgeni Fokin