BUDUAARI MUUTUMISMÄNG: Kadi uus look

BUDUAARI MUUTUMISMÄNG: Kadi uus look

Pole mingi saladus, et meie riietumisstiil, soeng ja meik on üheks kõige ilmsemaks eneseväljenduse osaks. Nii anname inimestele enda ümber aimu sellest, kellega neil tegu on. Aga mitte alati ei pea selleks, et oma välimust muuta, värvima blondi pead mustaks või musta blondiks, vahel piisab ka julgusest katsetada uut huulepulgatooni, mõnd uut aksessuaari või kleidilõiget. Just neist esmapilgul väikestena näivatest „asjadest” Buduaari kevadajakirja muutujaga Rocca al Mare keskuses asuvas Debenhams kaubamajast alustasimegi. 

Pole mingi saladus, et meie riietumisstiil, soeng ja meik on üheks kõige ilmsemaks eneseväljenduse osaks. Nii anname inimestele enda ümber aimu sellest, kellega neil tegu on. Aga mitte alati ei pea selleks, et oma välimust muuta, värvima blondi pead mustaks või musta blondiks, vahel piisab ka julgusest katsetada uut huulepulgatooni, mõnd uut aksessuaari või kleidilõiget. Just neist esmapilgul väikestena näivatest „asjadest” Buduaari kevadajakirja muutujaga Rocca al Mare keskuses asuvas Debenhams kaubamajas alustasimegi.

Julgus proovida on muutuse esimene samm!

Sageli kuulen, kuidas inimesed mõtlevad endale ise piiranguid, miks nad ei peaks üht või teist asja kandma. Juba eos arvatakse, et see ei sobi mulle. Seepärast alustasin ka Kadi puhul küsimusega: millised on need asjad, mida sa teiste seljas imetled, kuid ise ei ole julgenud veel mingil põhjusel proovida. Selgus, et Kadi on ammu soovinud oma garderoobi tuua pliiatsseelikuid ning lohvakama lõikega kudumeid, ent pole osanud neid kombineerida. Esimene samm oligi hirmule, et mulle ei sobi, vastu astuda!

Muutuja Kadi (38) töötab igapäevaselt personali- ja tugiteenuste juhina. Kadi tuli muutusele ootusega saada ideid selle kohta, mida peale oma tavapärase riietumisstiili veel katsetada võiks. „Ootasin ka kontrasti ehk seda, et saan proovida stiile ja värve, mida ma tavaliselt pelgan. Ja seda kõike ka sain! Julgemini kannan nüüd pliiatsseelikuid-kleite, mille puhul ma arvasin, et need minu kehakujuga ei sobi. Lisaks veendusin, et mulle sobivad ka pisut lohvakamad kampsunid, mis hetkel on väga moodsad, eriti siis, kui neid kombineerida kitsaste pükstega. Ootamatu oli ka see, kuidas värve kokku sobitada – näiteks rohelise ja mustaga kleidi juurde sinised kingad või roosa kott. Juuste puhul sain ühe tõeliselt kuldaväärt teadmise – pikad ja sirged juuksed pikendavad visuaalselt inimest ning pikale inimesele sobib pigem õlgadeni juuksepikkus. Ja näole annavad ilusa raami eest järku lõigatud juuksed.”

Meik: Anya Manya

Tekst ja stiil: Triin Tisler

Riided ja aksessuaarid: Debenhams

Fotod: Tiina Kirs

Juuksed: Tamara Korjagina, Ilusalong Stiil, Toompuiestee 4, Tallinn

Star by Julien Macdonald pluus 64,95 €

Coast seelik 95 €

Coast käekott 41 €

Coast käevõru 27 €

Star by Julien Macdonald pluus 54,95 €

J by Jasper Conran mantel 114,95 €

Phase Eight püksid 89 €

Faith kingad 32,48 €

RJR.John Rocha käekott 64,95 €

RJR.John Rocha käekellad 59,98 €

Star by Julien Macdonald pluus 42,95 €

Coast seelik 74,70 €

Nine by Savannah Miller käekott 42,95 €

Faith kingad 32,48 €

Coast kaelaehe 35 €

Coast kaelehe 41 €

Coast käevõru 27 €

Coast kleit 169 €

Faith käekott 34,95 €

Faith kingad 29,98 €

Phase Eight kaelaehe 38 €

Phase Eight džemper 99 €

Nine by Savannah Miller jope 104,95 €

Red Herring teksad 32,95 €

Red Herring jalanõud 34,95 €

Principles by Ben de Lisi džemper 44,95 €

Phase Eight džemper 85 €

Phase Eight kaelaehe 38 €

Phase Eight püksid 89 €

Red Herring seljakott 32,95 €

Red Herring kingad 24,95 €