BUDUAARI TURG LIVE TALLINNAS: Mida müüb blogija Britta Talving?

29.-30. septembril jõuab Buduaari turg LIVE ostupidu Tallinnasse. Ostupidu leiab aset Saku Suurhallis ning toob külastajateni meeletul hulgal soodsaid ja ägedaid pakkumisi nii eraisikutelt, staaridelt kui ka ettevõtetelt ja moedisaineritelt. Mida paneb Buduaari turul müüki blogija Britta Talving?

Mitmendat korda sa Buduaari turul oled?
Müün Buduaari turul teist korda.

Mis on kõige kallim riideese, mille oled kunagi endale soetanud?
Hinna poolest on kindlasti kõige kallimad olnud esemed, mille olen endale soetanud Eesti disaineritelt. Õnneks on kodumaine disain nüüdseks märksa rahakotisõbralikumaks muutunud, tänu millele saab kvaliteetset ja ainulaadset moeloomingut oma garderoobi poetada ka nii, et selle eest hirmus suuri summasid välja ei peaks käima.

Mis sulle kõige enam Buduaari turu juures meeldib?
Buduaari turul on koos igati tore ja moekas seltskond, kelle stangede juures mulle endalegi luusimas meeldib käia. Eelmisel korral õnnestus mul sealt endale krabada mitu väga lahedat eset, mis siiani pidevalt kandmises on.

Kuidas suhtud taaskasutusse?
Taaskasutus on tähtis ning teadlik tarbimine niisamuti. Mõtlen oma ökoloogilisele jalajäljele iga päev ja püüan loodussõbralikkust oma elus väga palju rakendada, kaasa arvatud siis riiete ostmisel ja nendele uue elu andmise puhul. Just seepärast olen juba kümmekond aastat aktiivselt moeturgudel osalenud, et anda rõivastele võimalus uuele ringile minna ning seeläbi ka ise oma garderoobi täiendada. Turgudel ostlemist ei tohiks sugugi karta – mitte keegi ei müü sellistel üritustel koledaks läinud riideid ning on väga suur tõenäosus, et just sellistelt üritustelt saad oma garderoobi mõne tõelise pärli!

Mida laupäeval müüma asud?
Kuna mu garderoob vajab selgelt tugevat tuulutust, olen otsustanud sealt väga suure hulga riietest maha müüa ning neile uued omanikud leida. Minu stiilile omaselt võib müügiletulevate esemete seast leida ohtralt värve ja mustreid, aga mõistagi ka neutraalsemaid ning malbemates toonides rõivaid. Esindatud on nii suvised kui ka sügisesed tooted, nii et tasub kindlasti uudistama tulla!
Jälgi Britta Talvingu tegemisi tema Instagrami kontol või blogis.
Kohtumiseni Tallinna turul juba vähem kui kahe nädala pärast! Pane attend Facebooki üritusele SIIN.
PS! Uue Buduaari ajakirja vahelt leiad pääsme turule.