BUDUAARI TURG toob Tartusse kodumaise disaini

BUDUAARI TURG toob Tartusse kodumaise disaini

Laupäeval 14. novembril leiab taaskord aset kõikide shoppajate lemmikpidu- Buduaari Turg LIVE . Sel korral maandume heade mõtete linna Tartusse, kus lisaks sadadaele eraisikutele ja firmadele kostitavad meid oma kauni loominguga ka kodumaised disainerid. 

Laupäeval 14. novembril leiab taas kord aset kõikide šoppajate lemmikpidu – Buduaari Turg LIVE. Sel korral maandume heade mõtete linna Tartusse, kus lisaks sadadele eraisikutele ja firmadele kostitavad meid oma kauni loominguga ka kodumaised disainerid. 

Kõikidel naiselikkust rõhutavate rõivaste armastajatel tasub kindlasti silmad lahti hoida, kuna kohal on kaks ülimalt naiseliku käekirjaga disainerit – buduaarikatele teada tuntud Diana Kurves ning Froufrou by Marili Rooba

Froufrou valikust võime leida kõike jõulupidudeks kui ka lihtsalt heaks päevaks vajalikku – naiselikud, romantilised ja mängulised satsiseelikud. Assortiiseelikud on valmistatud rohkest tüllist, kangajääkidest, ribadest, pitsidest ja muudest põnevatest taaskasutusmaterjalidest. 

Kõik seelikud on valminud käsitööna ja ükski seelik ei saa olla täpselt samasugune teistega. Iga seelik on justkui assortiikommikarp, siia on peidetud erinevaid maitseid, värve, lahendusi. Buduaari Turule tulevad kaasa uued pidulikeks aastalõpuürituseteks loodud midi-pikkuses assortiiseelikud. Need on assortiid, kus on rohkelt musta, sädelust, kulda-hõbedat või smaragdrohekat. Seelikuid on piiratud koguses, nii lastele kui naistele (suuruses S-L).

Lisaks on kaasas mõnusad “Tuulest viidud” puhkusekleidid, millel –20% soodushind.

Ole kohal!