CAMERON DIAZI HOMMIKUNE dieeditrikk toimib terve päeva

USA filminäitleja Cameron Diaz pole mitte kunagi oma elus olnud ülekaaluline ega vormist väljas ning teist sellist naist annab Hollywoodis otsida. Ei mingeid ekstreemseid dieete ega muud ebatervislikku - Cameroni eluviis on alati olnud laitmatu ning tänu sellele teeb ta oma välimusega silmad ette isegi 20aastastele.

USA filminäitleja Cameron Diaz pole mitte kunagi oma elus olnud ülekaaluline ega vormist väljas ning teist sellist naist annab Hollywoodis otsida. Ei mingeid ekstreemseid dieete ega muud ebatervislikku – Cameroni eluviis on alati olnud laitmatu ning tänu sellele teeb ta oma välimusega silmad ette isegi 20aastastele.

Cameron, kes on kusjuures 43aastane, avaldas oma raamatus “The Body Book” dieeditriki, mis teda kunagi alt vedanud pole ning tema jaoks on see väike harjumus lausa kohustuslik. Nimelt joob Cameron igal hommikul kohe peale ärkamist ära terve pudeli kõige tavalisemat vett, kuhu pole lisatud ühtegi lisaainet. Vesi puhastab organismi jääkainetest ja mürkidest ning uhub kehast kõik välja. Peale vee joomist tuleb söömisega pisut oodata ning seda aega saab edukalt kasutada hommikuste toimetuste tegemiseks. Pool kuni kolmveerand tundi hiljem sööb ta aga hommikust ning ka see on tema jaoks väga tähtis.

Hommikusöök on päeva tähtsaim toidukord ning Cameron eelistab alati aeglaselt imenduvaid süsivesikuid, mis hoiavad veresuhkru kontrolli all ja kõhu täis mitmeks tunniks. Suhkrurohke müsli asemel sööb ta täisterahelvestest valmistatud putru ning lisab sinna munavalgeid, hautatud suvikõrvitsat ja karamelliseeritud sibulaid. 

Hommikul vee joomine paneb ainevahetuse korralikult tööle ja tänu sellele ei teki organismis vedelikupuudust. Hommikusöök aga annab energiat terveks päevaks ja kindlasti tasub pigem hommikul süüa rohkem ja õhtul vähem kui vastupidi.

Kui päev saab mõnusa alguse, siis kulgeb see tõenäoliselt sama mõnusas rütmis ka õhtuni välja.

Allikas: Stylecaster.com