CARMEN TIIDO MUUDAB naised 10 aastat nooremaks

Uues ja hubases Nõmme Ilukeskuses tegutseb särasilmne naine Carmen Tiido , kes on ka ilusalongi kosmeetik, juuksur, endermoloog ning juhataja.

Uues ja hubases Nõmme Ilukeskuses tegutseb särasilmne naine Carmen Tiido, kes on ka ilusalongi kosmeetik, juuksur, endermoloog ning juhataja.

Carmen on kosmeetikuna töötanud juba alates 1995. aastast. Kuna 90ndate alguses veel erakoole ei olnud, omandas ta kosmeetiku eriala Tallinna Meditsiinikoolis. Carmeni õpetajaks oli Merike Ivask, kes on Eesti Esimese Erakosmeetikakooli asutaja.

„Ma armastan oma tööd ning kõige olulisemaks pean ma töösse pühendumist ja sõbralikkust. Kliendi naeratav nägu ja sära silmis on see, mis annab mulle energiat ja tahtmist end järjepidevalt koolitada ja teha oma tööd maksimaalselt hästi,” räägib Carmen.

„Ilumaailm on pidevas muutumises ja seega väga huvitav!”

Carmen on kogu aeg ise ilusalongi pidanud, seega oskab ta näha laiemalt, kuidas kliendile parimat teenust pakkuda. Minu unistus on täitunud, naudin oma tööd, sest saan oma klientidele pakkuda erinevaid protseduure ja seega on mu töö vaheldusrikas,” täpsustab naine. 

Lisaks on Carmen 2003. aastal lõpetanud Eesti Juuksurite ja Kosmeetikute erakooli, kus omandas Ene Katteli käe all juuksuritöö oskused. „Mulle meeldib juukseid lõigata ja värvida ning eriti naudin soengu ja meigi tegemist. Juuksurina ei pelga ma kliendile teha suuremaid stiilimuutusi, peamine, et klient ka kodus hiljem oma soenguga hakkama saaks. Mulle on oluline, et klient usaldab mind.” Juuksuritöös kasutab Carmen Goldwelli värve. Samuti paigaldab ta juba 12 aastat juuksepikendusi.

„Juuksuritöö on rohkem vaheldust pakkuv ja muutus on kohe näha!”

Täna teeb Carmen ka endermoloogilist massaaži uue LPG Integral aparaadiga, millega saab nii näo- kui kehahooldust teha. LPG-vaakummassaaž aitab nahka noorendada ja pinguldada ning on kehahoolduses nr 1 hooldus võitlemaks tselluliidiga.

Carmen on töötanud erinevate näohooldusbrändidega nagu Gatineau, Decleor, Matis. „Nüüd olen leidnud sarja, mis on hüpoallergiline, säilitusainetevaba ja looduslik, see on Novexpert Prantsusmaalt. Klassikalisi näohooldusi teen Novexperdiga, aparaadihooldused on Guinot’lt!”

Carmen teeb ka klassikalisi näohooldusi, happekoorimist, mesoteraapiat, microneedling’ut, Guinot’ aparaadihooldusi, kõrva- ja nabaauke, depilatsiooni, LPG-hooldusi näole ja kehale. 

„Kui klient saab uue juuksevärvi, lõikuse või soengu ning nahka noorendava näohoolitsuse ja meigi ning näebki kümme aastat noorem välja ja ma näen kliendi silmis sära ja tänu, siis see teebki mind õnnelikuks! Ma armastan oma tööd,” lausub Carmen sära silmis lõpetuseks. 

 

Nõmme Ilukeskus

Turu plats 5/7, Tallinn