CHICCO FASHION – UUS RIIDEKOLLEKTSIOON sügis 2016

CHICCO FASHION – UUS RIIDEKOLLEKTSIOON sügis 2016

Lapsena on naer ja nutt kerged tulema ning iga teine emotsioon ehe. Mängleva kergusega loodud tundepildid hetkedest koos parimate sõpradega jäävad truult kõrval kõndima kogu eluks. Riided, mida siis sai kantud on ühel päeval tagasi vaadates vääramatult armsad ja koguvad mälestuste näol rõõmu veel pikki-pikki aastaid. Tagasi lapsepõlvemaale, tagasi aega, mil emotsioonid said maalitud lõuendile. 

Lapsena on naer ja nutt kerged tulema ning iga teine emotsioon ehe. Mängleva kergusega loodud tundepildid hetkedest koos parimate sõpradega jäävad truult kõrval kõndima kogu eluks. Riided, mida siis sai kantud, on ühel päeval tagasi vaadates vääramatult armsad ja koguvad mälestuste näol rõõmu veel pikki-pikki aastaid. Tagasi lapsepõlvemaale, tagasi aega, mil emotsioonid said maalitud lõuendile. 

Chicco eesmärk on olla kaubamärk, mis rahuldab kõikide laste vajadused üle maailma, olla usaldusväärne allikas kõikidele, kes otsivad lihtsaid ja ohutuid tooteid spetsiaalselt mõeldud lapse igale kasvufaasile, ning kavandatud oskuste, armastuse, kohusetunde ning pühendumusega, et aidata lastel üles kasvada parimal võimalikul moel.

Rohkem infot: www.chicco.ee