DANIEL VIINALASS: Mood mind ei huvita, stiil on oluline!

DANIEL VIINALASS: Mood mind ei huvita, stiil on oluline!

Mu stiil on täpselt see, mis mind parajasti tol hetkel kõnetab,” ütleb muusik Daniel Levi (28), kes ei pane kätt ette ühelegi hullumeelsele stiilikatsetusele. „Mine sa tea!” ütleb mees ja viitab sellele, et ära iial ütle iial.

„Mu stiil on täpselt see, mis mind parajasti tol hetkel kõnetab,” ütleb muusik Daniel Levi (28), kes ei pane kätt ette ühelegi hullumeelsele stiilikatsetusele. „Mine sa tea!” ütleb mees ja viitab sellele, et ära iial ütle iial.

Milline suhe sul moega on?

Mu stiil on täpselt see, mis mind parajasti tol hetkel kõnetab. Mind mood väga ei huvita, aga stiil on oluline. On loogiline? Mood on selline, mis tuleb ja läheb, on ju? Aga stiil on iga inimese oma maitse ja ei saa kunagi vanaks. Minu meelest on sellised ikoonilised riietujad alati olnud stiilsed, aga mitte kunagi moega kaasas käijad!

Mida on sinu garderoobis kõige rohkem ja mida sinna kunagi ei teki?

Kõige rohkem on garderoobis kortsus särke, mis ootavad päevavalgust. Aga kunagi ei tohi öelda kunagi! Hetkel mul pole näiteks traksipükse, aga mine sa tea!

Milline kiri on sinu lemmik T-särgil?

Mu lemmik T-särgil ei ole kiri mitte ees rinna peal, vaid sees sildil ja seal on kirjas tsitaat: „You don’t have a soul, you are a soul. You have a body!” – C. S. Lewis. Särgi firma on miesai.com.

Kus sa kõige sagedamini ja meelsamini šoppad?

USAs ja eBays.

Millised on sinu olulised aksessuaarid?

Üks lemmikkäeehteid on Eesti disaineri Johanna Tammsalu tehtud ronimisköiest tehtud käepael. Mul on kaelaehted, mida olen kandnud juba peaaegu kaks aastat. Rist, suupill ja ankur. Suupill, mille tellisin eBayst, teeb väga koledat häält, aga ankur on lootuse sümboliks ja meeldetuletuseks mulle endale, kellesse olen enda lootuse asetanud.

Ostsin risti ja ankru Austraaliast ja see pidi olema kingitus mu sõbrale Meelisele, aga hakkas nii meeldima, et jätsin praegu endale. (naerab – toim) Ankur ja rist on minu jaoks lootuse sümbolid. Tuletavad mulle meelde sellises pidevalt muutuvas maailmas, et mõni asi on vankumatu ka.

Mis on sinu lemmikriideese, millest sa loobuda ei raatsiks?

Mustad Converse’i ketsid ilmselt! 

Kas sulle meeldib oma välimusega eksperimenteerida? 

Hahaa, jah! Kõrvaaugud tegin endale näiteks 13aastasena. Veel tuleb meelde, et kui USAs keskkoolis käisin, oli seal popp lohvakas ja lai riietusstiil, aga mina kandsin siis hoopis suhteliselt ümber ja liibuvat särki, mille materjal oli selline poolläbipaistev (naerab – toim). Ei tea, kas praegu oleks minus nii suurt julgust, et seda enam kanda?!

Kui suurt rõhku pöörad oma välimusele?

Välimus on oluline, aga mitte kõige olulisem.

Milline muusikapala teeb alati tuju heaks?

The Beach Boys – „God Only Knows”

On sul kapis ka ülikonda? Kui on, siis kui tihti seda kannad? Millal viimati? 

Mõne viisakama ülikonna ikka leiab minu kapist. Kannan neid heameelega, kui sündmus on vastav. 

Palju lased naisel oma stiili osas kaasa rääkida ja kui palju tema küsib sinu arvamust? Kui oluline see sinu jaoks on?

Minu naisele Elerile meeldib minu stiil. Ta usaldab ka minu maitset ja küsib aeg-ajalt nõu, kui ta endale midagi ostab. Ma proovin oma naisele iga päev meelde tuletada, et ta on nii ilus – vahet ei ole, mis tal seljas on. Naistel millegipärast kipub meelest minema, et nad nii ilusad on! (naerab –  toim)

Rääkides veel naistest, siis mida sa naiste riietuse juures esimesena märkad? On sul mõni eriline lemmik, mida naine kanda võiks?

Ma arvan, et esimesena märgatakse ikkagi enesekindlust ehk seda, kas naine tunneb ennast hästi ja vabalt oma riietuses või tegelikult igatseb midagi muud selga visata. Erilist lemmikeset otseselt vist ei ole. Peaasi et naine ise tunneb ennast ilusana!

 

Tekst: Triin Tisler

Fotod: Jake Farra, Kristiin Koosalu, Meelika Lehola

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar sügis 2016

Sarnased artiklid