Declèor – kuldvõti, mis avab ilupüramiidi ukse

40 kommentaari
Declèor – kuldvõti, mis avab ilupüramiidi ukse

Decléor on 35 aastat tagasi keemikute poolt loodud kosmeetikatootja. Väiksest firmast sai suur ning tänaseks tuntakse Decléori kaubamärki eksklusiivsetes kaubamajades, ilupoodides ja luksusspades üle kogu maailma: Euroopas, Aasias, Lõuna- ja Põhja-Ameerikas.

Decléor on 35 aastat tagasi keemikute poolt loodud kosmeetikatootja. Väiksest firmast sai suur ning tänaseks tuntakse Decléori kaubamärki eksklusiivsetes kaubamajades, ilupoodides ja luksusspaades üle kogu maailma: Euroopas, Aasias, Lõuna- ja Põhja-Ameerikas.

Decléori süda
Decléori südameks ja lähtepunktiks on aroomiteraapia.  Declèor on rakendanud iidsed teadmised taimedest ning kasutab oma toodetes aromaatseid eeterlikke õlisid. Puhtad eeterlikud õlid on kontsentraadid taimedest, mille soovitud toime on kuni mitusada korda tugevam kui taime oma.
Aroomiteraapia on Decléori imago tähtis osa ning samal ajal annab toodetele meeldiva loodusliku lõhna.

Decléori tootevalik

Decléori 140-nimetuseline tootevalik hõlmab näohooldustooteid vastavalt nahatüübile, kehahooldustooteid, pleegitavaid tooteid, päevitustooteid ning tooteid meestele.

Kõigi Decléori uudiskirjaga liitujate vahel loositakse välja 10 uut Decléor kehakreemi, väärtusega 510 eek.  Registreerumiseks saada e-mail aadressil diana@decleor.ee  märksõnaga BUDUAAR.

Sarnased artiklid