DENIM DREAM AVAS UUE esinduskaupluse ja esitles kevadsuvist moekollektsiooni

DENIM DREAM AVAS UUE esinduskaupluse ja esitles kevadsuvist moekollektsiooni

Tallinnas on nüüd Baltikumi kõige suurem ja uusima kontseptsiooniga Denim Dream esinduskauplus, mis avati10. märtsil Rocca Al Mare Keskuses. Õhtu tähtsündmuseks, mida juhtis kaunis Ines oli ettevõtte enda moebrändi Denim Dream uue kevad-suvise kollektsiooni esmaesitlus. 

Tallinnas on nüüd Baltikumi kõige suurem ja uusima kontseptsiooniga Denim Dream esinduskauplus, mis avati 10. märtsil Rocca Al Mare Keskuses. Õhtu tähtsündmuseks, mida juhtis kaunis Ines, oli ettevõtte enda moebrändi Denim Dream uue kevadsuvise kollektsiooni esmaesitlus. 

Avamise raames esitleti ka ettevõtte enda moebrändi, Eestis disainitud ja toodetud Denim Dreami uut kevadsuvist kollektsiooni, mille läbivaks jooneks on elegantsus ja naiselikkus. Järjekorras juba kolmanda kollektsiooni loomisel inspireeris moedisainer Svetlana Puzorjovat päikesetõus ja selle värvid, õrnad lilled, meri ning varajase hommiku värvid. “Kleidid on õhulised ja suvised, millest osad toovad esile naise kõige ilusamad kurvid. Värvidest domineerivad oranž, valge, mereroheline ja kollane, mida ilmestavad kuldsed detailid,” lisab Puzorjova.