DEPEND UUEST PERFECT EYE SARJAST leiad kõik, mida vajad, et rõhutada oma silmade loomulikku ilu

DEPEND UUEST PERFECT EYE SARJAST leiad kõik, mida vajad, et rõhutada oma silmade loomulikku ilu

Loo värske ja veatu välimus, kasutades uusi ja innovatiivseid Perfect Eye tooteid! Lisage oma pilgule intensiivsust kunstripsmetega või aidake enda ripsmetel kasvada pikemateks ning tihedamateks uue peptiidide ja aminohapetega ripsmeseerumiga. Juba mõne nädala pärast on sul märkimisväärselt volüümikamad ripsmed! 

Loo värske ja veatu välimus, kasutades uusi ja innovatiivseid Perfect Eye tooteid! Lisa oma pilgule intensiivsust kunstripsmetega või aita enda ripsmetel kasvada pikemaks ning tihedamaks uue peptiidide ja aminohapetega ripsmeseerumiga. Juba mõne nädala pärast on sul märkimisväärselt volüümikamad ripsmed!

Kujunda oma kulme nagu professionaal, kasutades selleks kolmnurkse süsiga Triangular või eriti peenikest Slim&Thin kulmupliiatsit või hoopiski toonivat kulmuvaha. Kõiki mainitud tooteid on saadaval kuues erinevas naturaalses värvitoonis, mis on loodud just põhjamaa naisele. 

Ükskõik kui kaunilt või kallihinnaliste toodetega on su meik tehtud, tuleb see kindlasti õhtul eemaldada. Kasuta selleks Perfect Eye niiskeid silmameigi eemaldamiseks mõeldud padjakesi, mis eemaldavad meigi õrnalt, kuid tõhusalt. Lisaks on need padjakesed mahutatud mõnusalt pisikesse keeratava kaanega topsi, mida on väga mugav ka trenni või reisile kaasa võtta.

Kui aga soovid, et silmaümbruse nahk näeks välja värskem ja säravam, proovi Perfect Eye 5in1 silmamaski! Selle maski unikaalne efekt on võimalik tänu kombinatsioonile peptiididest ja kollageenist, mis on naha kõige tähtsam valk ja moodustab nahka toestava võrgustiku. Maskil on pinguldav ja väiksemaid kortsukesi vähendav toime, samaaegselt see ka puhastab nahka, vähendab nähtavaid nahapoore ja eemaldab silmade all olevaid tumedaid ringe. Koostisesse kuuluvad merevetikad tagavad, et mask tõstaks naha niiskustaset, andes nooruslikuma tunde.

Toodete kohta leiad rohkem infot meie Facebooki lehelt Depend Eesti