DIANA ARNO suvekollektsioon kutsub roosiaeda

Dmitry Knut

Meisi Volt

Eesti moelooja Diana Arno kevad-suvine kollektsioon avab värava õitsvasse roosiaeda, kust kostub muretu naer ning tuju tõstavad mahedad desserditoonid ja nostalgilised kangaprindid.

„Uue kollektsiooni ideeallikaks sai lapsepõlvealbum, mille kaante vahele kogutud fotod kiirgavad muretut õnne ja hetkes-olemise rõõmu,“ tunnistab Diana. „Sarnast emotsiooni, mida lapsena lihtsaid asju, näiteks sinist taevast või õide puhkenud aeda imetledes tunneme, tahtsin sisse kodeerida ka oma kevad-suvisesse kollektsiooni“.

DIANA ARNO kollektsioon viib su nautima lehtedest kohevat loodust ning lilledega kauniks ehitud aeda, lisades mänglevat kergust ja kargeid, optimistlikke noote igasse rõivaesemesse.

 

Lapsepõlvemälestusi üles äratavad roosiprindid ja ruudud, šikid, õrnalt aimatavate magustoidu varjunditega kangad ning ajatud siluetid panevad paika kollektsiooni tuju. Isuäratavad toonid ühinevad klassikaliste siluettide ja suviselt kergete kleitidega, mis kannavad aiapidustuste, teetseremooniate ja piknikute rõõmsat meeleolu, mida mäletame lapsepõlvest ja mida armastame luua ka täna.