FOTOD: Hannes Rüüteli värske kollektsioon istub nii meestele kui naistele

Meisi Volt

Risto Ring

Hannes Rüüteli kevadsuvine kollektsioon ’’DUALITY’’ on lugu vastandlikest emotsioonidest, mida inspireeris looma akvaarium oma nelja klaasseina ja sisemusega. See suletud keskkond on justkui praegune maailm, kus võib olla äärmiselt keeruline hakkama saada. Kohanedes on aga võimalik näha ka selle maailma sees peituvat ilu ja rahu.

“Olenemata sellest, et ’’DUALITY’’ on minu varasemast loomingust kohati veidi sportlikuma ja minimalistlikuma joonega, on siiski säilinud brändile omane kollektsioone rikastav prindikasutus – sel korral lisab üldpildile mängulisust prindidisaineri Marielle Palmiste poolt loodud kuldkalaprint, mis on valgele T-särgile kantud fooliumtrükitehnikas,” kommenteerib kollektsiooni disainer Hannes Rüütel.

Kollektsioonis on kasutatud suuremalt jaolt naturaalseid materjale nagu puuvill, bambus ja viskoos, millest on siinsamas Eestis toodetud kevadsuviselt kerged unisex dressipluusid, särgid ja T-särgid. Üksikeksemplaridena on valminud ka silmapaistvatest polüesterkangastest rõivaesemed – nende eksemplaride puhul on üldjuhul kasutatud kangajääke ning kangapoodide riiulitesse seisma jäänud efektsemaid materjale.

Vaata galeriist: