DIANE KRUGER NÄITAS omapärast tänavastiili

DIANE KRUGER NÄITAS omapärast tänavastiili

Saksa päritolu näitlejatar ja endine modell Diane Kruger on trenditeadlik naine, kes paistab silma oma julgete katsetuste ning omapärase stiilitajuga. Kui punasel vaibal võime seda blondi kaunitari näha pea alati mõnes äärmiselt naiselikus ning klassikalist stiili esindavas kleidis, siis tema tänavastiil on ristivastupidi pisut pöörane ja kõike muud, kui kindla peale minek.

Saksa päritolu näitlejatar ja endine modell Diane Kruger on trenditeadlik naine, kes paistab silma oma julgete katsetuste ning omapärase stiilitajuga. Kui punasel vaibal võime seda blondi kaunitari näha pea alati mõnes äärmiselt naiselikus ning klassikalist stiili esindavas kleidis, siis tema tänavastiil on risti vastupidi pisut pöörane ja kõike muud kui kindla peale minek.

Hiljuti püüdis kaamerasilm Diane’i New Yorgi tänavapildist kandmas väga originaalset, ent viimase aja trendidel põhinevat outfit‘i. Läbipaistev pits on olnud kevade ja suve ning ka eesootava sügise üheks kuumimaks trendiks. Diane leidis võimaluse, kuidas see paljastav trend ka tänavapildis moodsalt välja kanda. Kogu outfit‘ile lisab sära värviline papagoidega jakk ja viimistlust stiilsed tikk-kontsad. Aksessuaari näol ei puudunud näitlejatari varamust ka Chaneli õlakott. 

 

Kuidas meeldib sulle Diane’i riietus? Kas söandaksid nii julgelt katsetada?