DONNA NORDICA KEVAD-SUVI 2017 kaunis kollektsioon “Riviera”

Kevad-suvi 2017 kapselkollektsiooni Riviera tutvustas Donna Nordica juba oma traditsioonilisel 8. märtsi "naistelt naistele" peoõhtul, kus modellideks olid brändi omad kliendid. Kuigi Donna Nordica teeb hea tuju kleite, mis mõeldud kandmiseks hommikust õhtuni, tööl ja vabal ajal, on need kleidid pidulikumad.

Kevad-suvi 2017 kapselkollektsiooni “Riviera” tutvustas Donna Nordica juba oma traditsioonilisel 8. märtsi “Naistelt naistele” peoõhtul, kus modellideks olid brändi oma kliendid. Kuigi Donna Nordica teeb hea tuju kleite, mis on mõeldud kandmiseks hommikust õhtuni, tööl ja vabal ajal, on need kleidid pidulikumad.

Kollektsiooni “RIVIERA” leitmotiivideks on heledamad kevadised ja aprikoosikarva suvetoonid. Uudsete kangastena on kollektsioonis pastelsed pehmed plisseerid, aga esindatud on ka suvepidudele sobivad lillede ja lindudega pehmed trikotaažid. Lisaks populaarsele maani hõlmikmudelile on kollektsioonis uusi ning vallatumaid lõikeid, igaühele midagi mõnusat, helget ja tuju tõstvat. Samas on kollektsioonis esindatud ka aastaringselt kantav klassika: sinised, mustad ja valged pidulikud plisseerkleidid.

Donna Nordica kleidid on saadaval MUST pop-up disainipoodides Viru Keskuse aatriumis ja Stockmanni kaubamaja 2. korrusel ning läbi Donna Nordica Facebooki poe. Sel nädalavahetusel võib brändi näha messil Ilu Sõnum.