DONNA NORDICA UUS SINIMUSTVALGE kollektsioon Lydia

DONNA NORDICA UUS SINIMUSTVALGE kollektsioon Lydia

Donna Nordica on peagi 3 aasta vanune kodumaine bränd, mida teevad ema Mai Loog ja tütar Moi Vatsar. Nad pakuvad põhjamaistele naistele hea tuju kleite, mis sobivad nii päeval tööle kui õhtul peole. Head tuju tekitavad Donna Nordica kleitide erksad värvid ja trikotaazhile omane mugav istuvus.

Donna Nordica on peagi kolme aasta vanune kodumaine bränd, mida teevad ema Mai Loog ja tütar Moi Vatsar. Nad pakuvad põhjamaistele naistele hea tuju kleite, mis sobivad nii päeval tööle kui õhtul peole. Head tuju tekitavad Donna Nordica kleitide erksad värvid ja trikotaažile omane mugav istuvus.

Kollektsioon LYDIA tähistab Eesti vabariigi 98. aastapäeva ning pakub ühevärvilisi liputoonides trikotaažkleite ning uut sinimustvalget mudelit LYDIA populaarsest Donna Nordica 100% villasest kampsunmantlite sarjast.

LYDIA kleitide kangad on uudsed 3D pinnaga paksemad pehmed trikotaažid kolmes värvitoonis: sinine, must ja valge. Kleitide tegumoodides on retrolikku klassikat ning kaasaegset lihtsust. Nendega sobib päeva pidulikuks teha ning piduõhtul särada. Klassikaline väike must kleit kuulub kollektsiooni mitme erineva mudeliga. Erksad sinised ja pehmed valged kleidid aga on kantavad ka eeloleval suvel!