Eesti juuksestilist Helen Heinroos napsas võidu ülemaailmsel võistlusel Las Vegases

Eesti juuksestilist Helen Heinroos napsas võidu ülemaailmsel võistlusel Las Vegases

4. ja 5. oktoobril 2015 toimus Las Vegases Goldwell’i ja KMS`i poolt korraldatud ainulaadne, kunstilisi juukseshow`sid ja inspiratsiooni täis aasta tippsündmus Global Zoom Event (varasem Color Zoom Event). Üle 2500 juuksestilisti kogu maailmast  osales sündmusel, kus toimusid inspiratsiooni pakkuvad ettekanded ja esitlused, ainukordne galašõu, vinged peod ja muidugi Goldwell Color Zoom 2016 kollektsiooni esmaesitlus. Ürituse üks tipphetki oli kahtlemata Color Zoom Challenge võistlus, kus sel aastal esmakordselt olid eestlased võistlemas oma lipu all(varem Soome- Eesti meeskonnas).

4. ja 5. oktoobril 2015 toimus Las Vegases Goldwelli ja KMSi korraldatud ainulaadne, kunstilisi juukse-show‘sid ja inspiratsiooni täis aasta tippsündmus Global Zoom Event (varasem Color Zoom Event).

Üle 2500 juuksestilisti kogu maailmast osales sündmusel, kus toimusid inspiratsiooni pakkuvad ettekanded ja esitlused, ainukordne galašõu, vinged peod ja muidugi Goldwell Color Zoom 2016 kollektsiooni esmaesitlus. Ürituse üks tipphetki oli kahtlemata Color Zoom Challenge võistlus, kus sel aastal esmakordselt olid eestlased võistlemas oma lipu all (varem Soome-Eesti meeskonnas).

Color Zoom Challenge on Goldwelli poolt iga-aastaselt korraldatav võistlus, kus oma oskusi panevad proovile juuksurid kõikjalt maailmast. Juuksestilistidel on ainulaadne võimalus  näidata seal oma loomingulisust, interpreteerides Goldwelli juuksetrendide kollektsiooni ning konkureerida koha eest Goldwell Global Color Zoom Creative Team’is. Selle meeskonna liikmed loovad üheskoos Goldwelli järgmise trendikollektsiooni. Tiimi pääsemine annab harukordse võimaluse teha koostööd maailma tippstilistidega ja saada üheks neist. Sel aastal oli osalejatele võistlustöö inspiratsiooniks Goldwelli kollektsioon Traditional Rebels. Rahvuslike tasandite võitjad (72 juuksurit 28 riigist) taaselustasid 4. oktoobril kohapeal oma võistlustöö kolmes kategoorias: Creative, New Talent ja Partner.

Eestit esindasid Goldwell Color Zoom Challenge 2015 võistlusel Helen Heinroos – Partner kategooria, Grete Liis Kuurme – New Talent kategooria ja Svetlana Sarsina – Creative kategooria.

5. oktoobril toimus suurejooneline gala, kus kuulutati välja kolm Color Zoom Challenge 2015 ülemaailmset võitjat.

Koha Goldwelli loovmeeskonnas said sel aastal: Corinne Brown, USA Partner kategoorias, Natalie Cara Jones, UK New Talent kategoorias ja Harley LoBasso USA Creative kategoorias.

Lisaks neile andis Goldwell sel aastal välja esmakordselt Color Zoom võistlusel stilistide lemmiku (Stylists Favourite) auhinna. Partner kategooria võitjaks pärjati Helen Heinroos Eestist. Eriliseks teeb võidu see, et võitja väljaselgitamiseks toimus rahvahääletus, kus kõik internetikasutajad üle maailma said veebis hääletada igas kategoorias riiklike võitjate hulgast oma lemmiktöö poolt.

Oleme väga uhked Eestit võistlusel esindanud juuksurite üle ja tunneme suurt rõõmu Helen Heinroosi võidu üle. Täname kõiki hääletajaid, kes aitasid eestlaste töö maailmalavale võitjate hulka. See on meile kõigile suur au. Rahvahääletus tõestas veel kord, et eestlased on kokkuhoidev rahvas ja ühiselt suudame korda saata suuri tegusid. Sügav kummardus kõikidele hääletajatele!

Helen Heinroosi võidutöö kontseptsiooni aitasid luua fotograaf Maiken Staak, make-up artist Erle Taklai, stilistid Liis Plato ja Crystal Rabbit ning modell Triinu Paomets.