Eesti lipu värvidel avastati salapärane mõju!

Eesti lipu värvidel avastati salapärane mõju!

Värvid mõjutavad meid rohkem kui me seda isegi arvata oskame. Punane mõjub erootiliselt ja ergutavalt, helesinine rahustab meeli, valge mõjub uue ja värskena. Huvitav on aga see, et just Eesti lipu värvikombinatsioonil sinimustvalge on väga oluline ja põnev mõju!  Välismaise moeblogi houseofmarbury.com andmetel on tegu värvikombinatsiooniga, mis ei vea sind kunagi alt!

Värvid mõjutavad meid rohkem, kui me seda isegi arvata oskame. Punane mõjub erootiliselt ja ergutavalt, helesinine rahustab meeli, valge mõjub uue ja värskena. Huvitav on aga see, et just Eesti lipu värvikombinatsioonil sinimustvalge on väga oluline ja põnev mõju! 

Välismaise moeblogi houseofmarbury.com andmetel on tegu värvikombinatsiooniga, mis ei vea sind kunagi alt!

Nimelt mõjub nende kolme värvi koos kandmine ühtlasi nii professionaalselt kui ka enesekindlalt ning sa jätad endast sügava ja meeldejääva mulje. Töövestlusele või olulisele koosolekule minnes kindel valik!

Valides põhivärviks valge või sinise, saad päevaseks ajaks ideaalse koosluse, õhtusel ajal võiks aga valida musta ning aksessuaaridena sinise ja valge. Eesmärk ei ole käia ringi nagu Eesti lipp, vaid kombineerida neid värve omavahel ning mängida ka lõigete ja materjalidega! 

Sinised teksad, valge pluus, mustad kingad ja must jakk on samuti hea idee! 

Sinimustvalge kooslus jätab alati hea ja elegantse mulje ning see sobib nii meestele kui naistele. Väidetavalt on tegu kõige mõjuvõimsama kombinatsiooniga, mis värvidest kokku panna saab!

Allikas: houseofmarbury.com